Wpis z mikrobloga

@Pepe_Roni: nie to co milosciwie panujacy PIS. Vat-u nie zniesli, kwoty nie podniesli, frankowiczom nie pomogli, wprowadzili > 20 nowych podatkow i dodrukowali 100mld z d--y pieniedzy. Podwyzki wielu oplat zcedowali na samorzady, PIT 0 dla mlodych < 26 na samorzady. Sukces za sukcesem.
  • Odpowiedz
  • 60
@Pepe_Roni nie masz pojęcia o czymkolwiek.
Nepotyzm to jest teraz, za PO były wymogi posiadania kompetencji na stanowisko więc nawet jak ktoś z ich kolesi dostawał stołek to miał potwierdzenie kompetencji w postaci testu. PiS to zniósł dzięki czemu ludzie bez szkoły mogą zarządzać spółkami państwowymi i dokładnie tak jest.
150 miliardów z OFE to był transfer państwowych środków z jednego systemu emerytalnego do drugiego, nawwt nie będę Ci tłumaczył dlaczego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przez 8 lat rzadow PO bylo tyle zyczliwosci i empatii, że do dzis kazdy ich pamieta tylko z tego XD

@Pepe_Roni: ja ich pamiętam, bo nieżyczliwie "stali tam, gdzie stało ZOMO"
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni mnie wkurza, że w obecnej sytuacji muszę być po jednej stronie z kimś takim jak Lis, ale w polityce nie liczą się sentymenty, ale interesy.
W mojej opinii to co obserwujemy w polityce to taka narastająca kula śnieżna - gdzie na kule składają się przekręty, spadek poziomu dyskusji w przestrzeni publicznej, rosnący brak pluralizmu, fetyszyzacja jednostek i pewnych idei.
Media dbają o to żebyśmy byli non stop w-------i i doskonale
  • Odpowiedz