Wpis z mikrobloga

@Pepe_Roni nie masz pojęcia o czymkolwiek.
Nepotyzm to jest teraz, za PO były wymogi posiadania kompetencji na stanowisko więc nawet jak ktoś z ich kolesi dostawał stołek to miał potwierdzenie kompetencji w postaci testu. PiS to zniósł dzięki czemu ludzie bez szkoły mogą zarządzać spółkami państwowymi i dokładnie tak jest.
150 miliardów z OFE to był transfer państwowych środków z jednego systemu emerytalnego do drugiego, nawwt nie będę Ci tłumaczył dlaczego to
@Pepe_Roni mnie wkurza, że w obecnej sytuacji muszę być po jednej stronie z kimś takim jak Lis, ale w polityce nie liczą się sentymenty, ale interesy.
W mojej opinii to co obserwujemy w polityce to taka narastająca kula śnieżna - gdzie na kule składają się przekręty, spadek poziomu dyskusji w przestrzeni publicznej, rosnący brak pluralizmu, fetyszyzacja jednostek i pewnych idei.
Media dbają o to żebyśmy byli non stop #!$%@? i doskonale im
@Pepe_Roni: dziwi mnie że ludzie zapomnieli jak wyglądała Polska 6 lat temu. Wykluczenie najbiedniejszych, mieszkańców wsi oraz całej Polski wschodniej. Teraz wahadło jest po drugiej stronie, ale to wasza wina że wybieracie pomiędzy dwoma zwalczjącymi się obozami. Wybór Trzaskowskiego czy Dudy niczego nie zmienia, a tylko przechyla wahadło na drugą stronę.
Jak długo mamy jeszcze tak obijać się od ściany do ściany?
@yeron: co było takiego zajebistego? Polacy i wtedy i teraz zarabiają grosze, sądy działały i działają jakby się w latach 70 zatrzymały, wtedy też były afery z politykierami/ich rodzinami, obywatel cały czas jest traktowany jak śmieć(i właśnie dlatego PO wtedy przegrało, ludzie mieli już dość, a teraz są kupieni 500+), tak jak ludzie umierali w kolejkach do lekarza, a jedyna nadzieja na pomoc były zbiórki, tak jest nadal, PO rządziło 8