Wpis z mikrobloga

hehe to jak menel juz zaczyna stosować praktyki sradka i sam sobie puszczać fake donejty to chyba menelowi zaczyna się palić dupa - tylko głupek nie pomyślał że jak puści taki duży donejt to większość od razu ogarnie że to fake... a może nie powiedział konkubinie swojej menelicy żeby puściła max za 20, 30, 50 złotych kilka donejtów i menelica #!$%@?ła od razu za 300 xD szybko dupa się zaczęła palić menelowi bez konona, pewnie pani Barbara przypomniała jareczkowi że czynsz sam się nie opłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 11
@SnajperzBombasu: Tak samo warto się przyjrzeć pojedynczym donejtom, raz na jakiś czas 2 zł a główną sumę zrobiło 400 od Kamil Śląsk (100 i 300) i 50 zł od jakiś Kowalskich. Przecież od razu widać że puszcza te kwoty na rozkręcenie lajta, mimo to nadal #!$%@? nikt nic nie przysyła xD Założę się że nic więcej już nie wjedzie powyżęj 50 zł, czyli Konkubina się wystrzelała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SnajperzBombasu: Menel nie ogarnąłby samemu fake donejtów - o ile moja wiedza nie jest błędna - te domyślnie nie wliczają się do puli. Z drugiej strony nie jest aż tak głupi żeby samemu sobie przelewy robić i palić kasę w prowizjach/podatkach.
O ile to faktycznie fejki*, musi mieć jakiegoś komputerowca.

@SnajperzBombasu: Tu zawsze tak masz, kilka minut i leci wysoki donejt a potem spływają z problemami pozostałe i to głównie wysyłane przez te same osoby, raz się poświęciłem i obejrzałem lajta i tam w zasadzie kilka osób ciągle słało te donejty.
Tylko że nie on je wysyła a jego ludzie którzy prowadzą mu kanał, tak jak wcześniej robił to Sławek który miał w zwyczaju już chwilę po odpaleniu wysyłać setkę.