Wpis z mikrobloga

Zagapiłem się z subksrypcjami #humblebundle i wziąłem dwa miesiące Humble Choice, choć nie chciałem, dlatego robię #rozdajo 7 gier z czerwcowej subskrypcji* i 6 gier z kwietniowej subskrypcji.

Jak to będzie wyglądało? Będę losował po kolei jedną osobę, która dała plusa i dawał jedną gierkę do wyboru, potem kolejna wybiera z tego, co zostanie i tak do momenty, gdy już wszystko będzie wylosowane.

Gry, które odpadają z puli, to Hitman 2, Gris, Raiden 5, Grid, Hellblade i The Messenger.

Losowanko jutro koło godziny dwudziestej. Bez zielonek.

  • 16
@Pieczarka: o jak miło, dziękuję pan Pieczarka. Teraz nie mogę ale z rana obczaje tytuły by się zdecydować gdy już odezwiesz się i do mnie. Mam nadzieję że nie opóźnię skomplikowanego procesu ()
Okej, rozlosowani zwycięzcy wg kolejności: 1. @mariuszMAXpalonko 2. @thony 3. @BlueScreeen 4. @SSDH 5. @fudiasz3k 6. @brh77603 7. @KakashiSensei 8. @hanma 9. @Zatwardzenie 10. @Ant-Man 11. @Rkb 12. @Bartek4175 13. @Florian332 Będę do każdego odzywał się po kolei z pozostałymi wyborami, więc wystarczy czekać cierpliwie. Dziękuję za udział, do usłyszonka, a dla zwycięzców - glhf ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako, iż robi się straszny korek, wprowadzam ekstra zasadę