Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc straciłem motywację od dwóch lat próbuje nawiązywać kontakt z różowymi, ale to wszystko jest bez sensu (oczywiście mnie jako incela, Chad nie ma z tym żadnych problemów) za każdym razem jestem odrzucany. Wiem że to kwestia wyglądu, kiedyś wspomniałem że udało mi się stworzyć relacje z dziewczyną która myślala że jestem chadem. Muszę przejść kilka operacji plastycznych wymagana jest operacja żuchwy (muszę ją wysuwać by w miarę to wyglądało), nosa i odstajacych uszu a raczej jednego ucha. Zabiegi te nie uczynią że mnie chada ale w miarę normalnego człowieka. Inwestycja w ubrania nic nie dała, każdy jest właściwie taki sam na ulicy bez różnicy. Moim problemem jest to że jestem kompletnie nie przystoswany do obecnych standardów życiowych ale mam świadomość tego. Czy jest coś gorszego niz wiedzieć że nie uda nam się normalnie już zyć pomimo starań? Większość ludzi zakłada że Chad ma dominujący charakter, gdybyś przez całe życie atencję z każdej strony a laski wręcz padałby przed tobą na kolana byś z nimi rozmiawal gwarantuje ci ze tez byś miał ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak incel który jest nieustannie odrzucany wysmiewany czasem nawet bity ma mieć pewność siebie a tym samym dominację? Przecież taka jedna dziewczyna to jest rzadkosc raz na kilka lat i to i tak nie wydaje żadnych większych oznak zainteresowania. Według mnie spermiarze nie biorą się z wychowania a raczej z tego ze są incelami. Gdyby tacy mężczyźni nie byli odrzucani nie byłoby zjawiska spermienia. Bo przeważnie spermiarz to osoba po 30 nie mająca kontatku z kobietami i żyjąca samotnie. Więc zanim nazwiesz kogoś spermiarzem zastanów się czemu tak jest. To że masz dobry kontakt z różowymi jest wynikiem twojej mordy a nie charakteru.
#incel #blackpill #przegryw #redpill #logikarozowychpaskow #chad #bluepill #redpill #tinder #stulejacontent ##!$%@? #wyjsciezprzegrywu
  • 12
@Agret z tą mordą to tak nie do końca. Ja zauważyłem, że miałem kilku znajomych o niezbyt super aparycji ale mieli łeb na karku/jakies gadane/spoko zainteresowania i nie mieli problemów żeby być z kimś na stałe ale tutaj uwaga - do mniej więcej 18 lat. Jak w "młodym" wieku nikogo się do siebie nie przyciągnie to potem coraz gorzej.