Wpis z mikrobloga

@ciachostko: w każdej pracy poznawałem ludzi z ktorymi nawet teraz zdarza mi się współpracować- bo mam kompetencje do niektórych działań.

Nie dziwie się ze nie pracował na zdanym odpowiedzialnym stanowisku- i cieszę się bo nie ma żadnych kompetencji.
  • Odpowiedz
@Mytherios: @dqdq1: Mówił że nie chciał skorzystać ze stanowisk (domyślam się że mu proponowano), wolał żyć skromnie a trzymać się idei.
Przyszłość pokaże czy było warto.
Na razie jakby się opłaca, bo zachował idee i może z czystym sumieniem teraz zarabiać sensowne pieniądze.

Mentzen zaleca najpierw się dorobić a dopiero wtedy zająć się polityką - zupełnie inna droga.

Bosak mógł zająć się zawodem nie związanym z polityką i
  • Odpowiedz
Prawo głosu powinni mieć tylko obywatele dopłacający sumarycznie do budżetu.


@Cantrustme: Ciekawe jakbyś chciał to zweryfikować. Ktoś ma akcje częściowo państwowego giganta, bierze dywidendę, potem obligacje - bierze odsetki, następnie robi interesy z państwem na których zarabia, ale może robi taniej niż konkurencja, więc państwo różnicę oszczędza, ale też kupuje dobra konsumpcyjne więc finansuje VAT, i tak bez końca. W przypadku jednostki nie da się sprawdzić kto komu płaci.
  • Odpowiedz
@Mytherios: ogólnie po nim widać że ma jakieś kompleksy, nie rozwiązane problemy z dzieciństwa i chyba zawiązki Aspergera bo musi być na tip top, nie kuma ironii, ogólnie taki bardzo mały dzieciaczki w dorosłym ciele
  • Odpowiedz
Elektorat konfederacji to jakiś lumpenproletariat, rewolucja biedoty.


@dqdq1: Co Ty w ogóle piszesz? Proletariat ma głosować na partię, która sprzyja przedsiębiorcom i likwiduje zasiłki socjalne? Rewolucja biedoty? XD Tutaj to napisałeś ostrą głupotę, no chyba, iż masz zamiar insynuować jakoby Konfa czerpała ideologię marksistowską.

Swoją drogą czepianie się do Bosaka ile on zarobił, jakie studia skończył... - x-D - naprawdę... nie posiadasz innych argumentów przeciwko tej partii to lecisz po
  • Odpowiedz
Teraz place na zus nie wiem k---a po co a wolalbym te pieniadze p-----------c poki mogę..


@pawel_je: A później, na starość, jak artyści, którzy nie płacili ZUS: "państwo pomóżcie, bo nie mam za co żyć!".
  • Odpowiedz
@vegetator21: wyborca konfy to człowiek który wcześniej głosował na PiS ale czuje się za mało wyruchany. Wolałbym uniknąć nazywania stanu intelektualnego tych ludzi po imieniu bo byłyby to słowa obraźliwe.

Oczywiście ze czepiam się życia prywatnego, jeśli ktoś jest posłem to staje się osoba publiczną. Gdyby nie kandydował na prezydenta to zapewniam żeby mnie nie interesował w ogole.

Jak mam go oceniać? Przez jakieś osiągnięcia których nie ma? Przez poglądy
  • Odpowiedz
@dqdq1: i nie jest to jeszcze kuc zaraz po studiach tylko chłop który p------i o rodzinie o tradycyjnych wartościach gdzie sam żadną pracą sie nie sklalał, Korwin to chociaż jako posiadacz ziemski nie musi a ten o zwykły pasożyt
  • Odpowiedz