Wpis z mikrobloga

@Sarza01: ja na kawalerskim byłem na stodolni w ostrawie. standardowo najpierw w hotelu %% potem na miasto, kilka barów potem b----l i wynajęta panna dla pana młodego XD nie ruchnął ale przez pół godziny się nim bawiła hehe. Potem znowu tony alkoholu i pogubiliśmy się, ja kumpel i pan młody który ledwo żył 3 godziny szukaliśmy hotelu.. nie pamiętaliśmy jaką miał nazwę tylko że był obok mostu xD przez jakieś
  • Odpowiedz
@pianinka: jaka zdrada, potańczyła mu tylko siedział na krześle i ona go macała xdD jego żona wiedziała o tym także luz.
lepiej panieński na którym p0lki n------e zamówią murzyna i mu kutange czyszczą ? albo jakieś dmuchane penisy czy ciasto w kształcie penisów. potem jeszcze co druga porzygana xD no też poziom wysoki
  • Odpowiedz
@masujbobra: Macanki przez k---ę to ten sam poziom co jakieś zamawianie murzynów, tyle. Można zrobić kawalerski/panieński z klasą, pograć w planszówki, iść na quady, strzelnicę, paintballa, zamiast macać obcych ludzi po pijaku za pieniądze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pianinka: Widze, ze lubisz od razu dazyc do skrajnosci to jedno, po drugie gdybym mial cos przeciwko reszcie to bym zapewne cos napisal.

Po prostu czesto smiesznie jest troche pochlac i sie pobawic, nie trzeba isc na k---y od razu.
  • Odpowiedz