Wpis z mikrobloga

  • 32
@scriptkitty nie chodzi o znalezienie faceta na s--s bo i 40-50 latka znajdzie bez problemu.
Jeśli chodzi o znalezienie stałego dobrego partnera na związek i zakładanie rodizny to 30+ latka nie ma tak łatwo.
  • Odpowiedz
@gezorrr: Atrakcyjna ma łatwo. Wystarczy, że obniży wymagania co do wyglądu partnera. Atrakcyjni faceci dalej będą szukać partnerki na niezobowiązujący s--s - ci mniej bardzo chętnie wejdą w związek z taką kobietą.
  • Odpowiedz
  • 431
@scriptkitty z pewnością w 30-kilku letni wolni, zadbani, sensowni faceci ustawiają się w kolejce do 30-kilkuletniego szlaufa z przebiegiem starego passata, którego płodność skończy się za 2-3 lata jak do wyboru mają chętne 22-25 latki
  • Odpowiedz
@KarPaKo prawda, nawet jeśli 30+ latka nadal jest ładna to jej najlepsze lata młodości i atrakcyjności już minęły żeby znaleźć porządnego faceta do stałego związku
  • Odpowiedz
@laphroig: Pytanie było co poradzić takim kobietom. Odpowiedź jest prosta - niech obniżą standardy. Bajeczką, jest to, że nikt takiej kobiety nie będzie chciał do związku gdy przekroczy trzydziestkę, obojętnie o ile lat.
  • Odpowiedz
@Kowixx kto ci powiedział, że nikt mnie nie chce? Ja jestem sam tylko dlatego, że szukam sensownej dziewczyny, po drodze odrzucając te, które są mną zainteresowane, ale ja nimi nie. Często są to dziewczyny 5-8 lat młodsze ode mnie, tylko w moim odczuciu jest między nami zbyt duża różnica charakterów lub inteligencji.
  • Odpowiedz