Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zakupiłem na jakieś promocji grę Stellaris i jest to jedno z największych odkryć wśród gier, od której się nie mogę oderwać, ale szerzej opiszę to w jakimś innym wpisie kiedyś

Wracając do głównego tematu. Zakupiłem jedno małe DLC ostatnio, bo chciałem pograć jakąś inną rasą, bez znaczących zmian w rozgrywce, mowa konkretnie o synthetic dawn. Rozpoączałem kapanię Eliminator xt 489, bo podobała mi się wizja wojny z większością ras, bez żadnego powodu xDD.

Grając tą frakcją zauważyłem, że na początku kampanii bardzo spada mi stabilność na kolonizowanych planetach i w stolicy i nie wiem czym jest to spowodowane. Macie jakieś rady, jak dobrze zacząć kampanię i co robić, jakie budynki/dzielnice budować, żeby, nie było tego efektu?

#gry #grypc #stellaris
  • 17
  • 0
@xyzzy Ogólnie mała liczba udogodnień, tylko nie wiem czym to zmienić bo jak buduje zbiorniki surowcow, które dają udogodnienia, to niewiele to pomaga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogólnie mała liczba udogodnień, tylko nie wiem czym to zmienić bo jak buduje zbiorniki surowcow, które dają udogodnienia, to niewiele to pomaga

@Kartinos: Holokina chyba są najlepsze, albo luksusowe rezydencje.
i jest to jedno z największych odkryć wśród gier, od której się nie mogę oderwać, ale szerzej opiszę to w jakimś innym wpisie kiedyś


@Kartinos: opisz, nie daj się prosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)