Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PurpleHaze: wyglądają jakby ktoś wdepnął w paczkę żelków-pianek w ciepły dzień, ale pewnie nie można się z tego za bardzo śmiać, bo potem się okaże, że to jak te next%, wyglądają obleśnie ale niby mają jakieś zajebiste właściwości. $300 wydaje się jednak zdecydowanie za dużo na eksperymenty, i ogólnie bałabym się, czy to będzie się dobrze trzymało podłoża jakoś po deszczu czy coś :D
@mozgogrdyczka: mizuno zawsze sie cenilo, nawet jesli ich buty w 2019 roku, wygladaly jakby je ktos wyjal ze smietnika z napisem "skladowano od 2005" :D

@Penektomia: Wydaje mi sie ze oni o tym pomysleli, dlatego tez wrzucilem fote podeszwy, bo wyraznie widac na niej pod srodstopiem i pieta jakies wzmocnienie, moze tylko o innej fakturze, a moze z innego tworzywa wlasnie zeby przyczepnosc i odbicie bylo.

Buty wygladaja zajebiscie i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rogi_: trzeba #!$%@?ć, żeby nikt nie zdążył się przyjrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

@PurpleHaze: no ja wiem, słyszałam same dobre opinie, ale ceny takie trochę zaporowe bez przecen jak dla mnie, cebula we mnie kiełkuje z taką mocą, że najchętniej biegała bym boso bo stopy mam za darmo XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rogi_: siara to jest przebierac sie po gorskim biegu, miedzy samochodem a niewielka skarpa, zeby po odpowiednim nasmarowaniu wszystkiego co sobie facet musial smarowac, wytarciu sie itd okazalo sie ze ponizej skarpy znajduje sie plac zabaw, licznie odwiedzany przez lokalna spolecznosc... i ze oni patrza...
A nie ze w rozowych balonowach ktos biega ( )

@PurpleHaze: weź jeszcze raz bo nie zatrybiłem, lol
@kexus512: raczej jakasnreaktywna podeszwa. Teraz kazdy producent stara sie miec buty z czyms co zwraca energie, boosty, plytki z karbonu itp. Nawet najbardziej konseewatywne firmy jak mizuno cos wprowadzaja. Ascis tez cos szykuje, o ile juz nie sprzedaje, bo nie aledze zbytnio nowoaci od nich. Sama eva to raczej byc nie nize, bo zetrze sie b. szybko.

@niechswiatplonie: hehe pierwsze byly asicsy za bodajze 999zl, to nowosc wiec i cena