Wpis z mikrobloga

CDPR dzielnie goni zachodnich deweloperów i ich standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ależ to będzie piękna katastrofa, gracze spodziewają się głębi i rozbudowania a dostaną wydmuszkę, potencjalnie nawet biedniejszą niż przeciętna gra ubisoftu.
#gry #playstation #xboxone #cdprojektred #cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1593697007HvCI69Eo42VKnSeWaAnFqm.jpg
  • 74
To tylko udowadnia jacy ludzie tam zaczęli pracować lub pod jakimi są wpływami (anita sarkeesian), bioware ledwie dycha a byli kiedyś ja CDPR dzisiaj. Mogę sobie wyobrazić bez problemu że CDPR może skończyć jak twórcy Mass Effecta. Jak polityka wchodzi zbyty mocno i odbiera się graczom możliwość grania po swojemu i wspierana swoich poglądów to studio powoli będzie upadać.


@Slavonlorden: xD
@bielan123: wyśmiewanie to jedna z waszych taktyk, nie macie mocnych argumentów więc pozostają wam tylko takie niskie zagrywki.
Na zachodzie panuje trend obrzydzana postaci, nawet ostatnio atakują Japonię za anime i mangi bo im się nie podoba i chcą ich przymusić do zmian. To jest zwykły imperializm którym lewactwo podobno gardzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slavonlorden: ale przecież sam będziesz mógł stworzyć swoją postać, nie musi wyglądać tak jak na screenie. Głupotę wyśmiewać trzeba, no co poradzę xD
Gra może być dobra, ale postacie żeńskie nie sprawiają że naganiacz Ci staje? Uuuu polityka uuuu gra do śmietnika uuuuu lewaki!
No sorry xDDDDD
ale przecież sam będziesz mógł stworzyć swoją postać, nie musi wyglądać tak jak na screenie. Głupotę wyśmiewać trzeba, no co poradzę xD


@bielan123: Zobaczymy czy będzie można stworzyć coś ładnego w co wątpię.

Gra może być dobra, ale postacie żeńskie nie sprawiają że naganiacz Ci staje? Uuuu polityka uuuu gra do śmietnika uuuuu lewaki!

No sorry xDDDDD

Dalej stosuj swoją nędzną taktykę ośmieszania i wmawiania sobie ze znasz powód dla którego
@Slavonlorden: Nie wiem na ile jest to rzeczywiście zmiana pod wpływem feminaziestek czy innych sjw (zgadzam się z tym że argument że szukasz na siłę polityki, jest inwalidą - bo to sjw pierwsi zaczęli naciski a deweloperów aby ci zmieniali gry pod ich poglądy), czy zmiana bo np nie mogli wykorzystac tej modelki albo coś, ale przypomniało mi się że była jakaś gra gdzie Anita i koleżanki się dobrały i nawet