Wpis z mikrobloga

CDPR dzielnie goni zachodnich deweloperów i ich standardy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ależ to będzie piękna katastrofa, gracze spodziewają się głębi i rozbudowania a dostaną wydmuszkę, potencjalnie nawet biedniejszą niż przeciętna gra ubisoftu.
#gry #playstation #xboxone #cdprojektred #cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1593697007HvCI69Eo42VKnSeWaAnFqm.jpg
  • 74
@Slavonlorden: Mnie najbardziej przeraża że tvgry czyli twórcy mema „3 wiedźmin 3 najlepszy” jakby nie patrzeć mówią że gra nie spełnia oczekiwań XD i to powinien być znak ostrzegawczy dla wszystkich
Ps: to że wszyscy na yt powtarzają ten sam bełkot marketingowy na temat tego dema 4godzinnego też dobrze nie wróży
PPS: nie wróży tez dobrze że 4h dema to de facto dwie godziny które już pokazano wcześniej
@Slavonlorden: cyberpunk to będzie katastrofa (oby, wtedy po ilustam latach od pierwszego video będę mógł powiedzieć siarczyste A NIE MÓWIŁEM XD), ale argument trochę z czapy. Wszystkie te wersje wyglądają spoko jak na grę w tych klimatach imho.
@Slavonlorden: szczerze to samego początku styl tej gry wydawał mi się strasznie dziecinny i tandetny.
większość rzeczy wygląda jakby była projektowana przez studenta 2 roku z jakiejś podrzędnej uczelni, któremu powiedziano "zrób tak żeby to wyglądało tak jak ludzie wyobrażali mroczną "przyszłość" w 85 roku"