Wpis z mikrobloga

@vasper: Piszesz na forum publicznym i się dziwisz, że ktoś może nie ma ochoty rozmawiać z dwoma osobami jednocześnie na ten sam temat, gdzie jedna się wpieprza między wódkę a zakąskę. ¯\_(ツ)_/¯ Moje argumenty nawet nie były argumentami, tylko pytaniami żeby się autor rozwinął, bo wspomnienie o patologii było dla mnie idiotyczne i chciałam lepiej zrozumieć co ma na myśli, więc gwałtem na logice jest Twoja rozpisywanie się na ich
  • Odpowiedz
@Defrag-tlp co mi po składaniu skargi do izby lekarskiej skoro lekarz może powołać się na klauzulę sumienia i elo.
I nie poczuczaj mnie jak to wygląda bo ja akurat WIEM jak to wygląda poza większym miastem. A wygląda tak, że w ubiegłoroczny długi majowy weekend udało się mojej przyjaciółce zdobyć receptę tylko dzięki znajomemu lekarzowi a sama pigułka była dostępna w trzeciej dyżurnej aptece. Czyli przejechałyśmy w sumie kilkadziesiąt kilometrów żeby
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: moja byla dostala zakrzepicy i bedzie przyjmowac leki cale zycie. Ogolnie jal zaczelismy jeździć po profesorach to sie dowiedzielismy ze osob z takimi przypadlosciami jest wiecej po lekach antykoncepcyjnych a ginekolodzy czesto dostają kase za ich zapisywanie. Nie informujac o wszystkich skutkach ubocznych.
  • Odpowiedz
@fagitty-bobitty: przecież żeby dostać receptę na taką tabletkę wcale nie trzeba czekać, aż pęknie gumka, można poprosić lekarza żeby wypisał receptę i trzymać lek w zapasie, "w razie w".
  • Odpowiedz
@Kerrigan: Ależ ja o tym wiem doskonale i bardzo pochwalam takie działanie, ale jednak wypadki chodzą po ludziach i nie zawsze da się wszystko myślą wyprzedzić, nawet jeśli się bardzo chce. No kto choć raz nie pomyślał, nie zapomniał niech pierwszy rzuci kamieniem.
  • Odpowiedz