Wpis z mikrobloga

@L3stko: @Herubin: też usuwam

Mi też się nie podoba głosowanie na trzaskiego. Rozwala mnie psychicznie kolejne głosowanie na popis. Ale ostatnie 5 lat pokazało, że nie można dawać PiSowi pełni władzy. Sejm senat i prezydent, to zdecydowanie zbyt wiele. Jeśli wygra Trzaskowski zostanie im już tylko sejm. I trzeba będzie wykorzystać kolejne 3 lata na budowanie alternatyw dla popisu.
Jak widać cała opozycja potrafi normalnie poprzeć poprawki konkurentów jeżeli są dobre ich zdaniem a PiS ma wszystko w dupie i zawsze musi być wrogi.


@Herubin: haha ale #!$%@?. A pokaż teraz jak wygląda to zestawienie wstosunku do ustaw ktore wymyślił pis. Ile razy ko bylo przeciw? xD Zdaje mi sie że dla zasady zawsze, ewentualnie z jakimis socjalistycznymi wyjątkami lub tam gdzie mozna sobie dac podwyżke
To musi być zajebista praca. Siedzisz sobie w sejmie i klikasz, że się nie zgadzasz na wszystko( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZeT_: Dlatego Trzaskowskiemu tak zależy na zostaniu prezydentem. Z tym wyjątkiem, że w sejmie nie będzie siedział, a klikał będzie długopisem.
Dlatego Trzaskowskiemu tak zależy na zostaniu prezydentem. Tylko w sejmie nie będzie siedział, a klikał będzie długopisem.


@Wykopaliskasz: Jak od pokazania wprost totalnej pogardy PiSu do jakiejkolwiek innej partii przeszedłeś to wysrywu nt. domniemanych motywów RT? 60 groszy pomogło?
domniemanych motywów RT


@instalacja: Domniemanych... dobre...

Jak od pokazania wprost totalnej pogardy PiSu do jakiejkolwiek innej partii przeszedłeś to...

Nie wiem, czy zauważyłęś, ale teraz najpopularniejszym tematem na wykopie jest temat wyborów i sam wpis ich pośrednio dotyczy, więc łatwo tutaj znaleźć drogę do jednego z dwóch kandydatów.
Domniemanych... dobre...


@Wykopaliskasz: A, bo przecież przedstawiłeś dowody na swoje brednie, tak? Nie? To czego strzępisz pysk?

Nie wiem, czy zauważyłęś, ale teraz najpopularniejszym tematem na wykopie jest temat wyborów i sam wpis ich pośrednio dotyczy, więc łatwo tutaj znaleźć drogę do jednego z dwóch kandydatów.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale temat nie dotyczy Trzaskowskiego, a partii, w szczególności twoich zapchlonych mocodawców z PiS. Rozumiem jednak, że przechodzący za tobą oficer