Wpis z mikrobloga

A, bo przecież przedstawiłeś dowody na swoje brednie, tak? Nie? To czego strzępisz pysk?


@instalacja: Bo póki co, wbrew temu co twierdzi opozycja, mogę wyrażać swoją opinię. Polityka to nie jest sala sądowa, gdzie potrzeba dowodów na papierze. To polityk powinien udowodnić, że warto mu ufać. Trzaskowski, polityka PO i ogólnie politycy ze stałej ekipy raczej udowadniają, że nie można im wierzyć w zapewnienia, które i tak zawsze łamią chwilę po
Chcę to wrzucić na grupę Konfederacji


@mathix: z ciekawości, jakie tam panują obecnie nastroje? Kuce czają w ogóle, że od nich zależą losy demokracji w Polsce, czy jednak strach przed krwiożerczym LGBT gejonizującym polskie rodziny bierze górę?
Pamiętamy to wszyscy z ciemnej epoki ich rządów.

@Wykopaliskasz: XD


@instalacja: Tak, ja wiem, że czekasz na tego typu obrazki.

2020 - policjant wypisuje mandat za brak maseczki, społeczeństwo oburzone
2011 - na poniższym zdjęciu po prawej policjant zatrzymujący jakiegoś kibola, kontynuował kopanie po głowie również, gdy kibol leżał na ziemi, a drugi policjant go przytrzymywał
Pobierz Wykopaliskasz - > Pamiętamy to wszyscy z ciemnej epoki ich rządów.

@Wykopaliskasz: ...
źródło: comment_1593708184pPZyOfP1a1rsRSh8jh4PG2.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Herubin:

Gdy jako neuropa jeszcze tydzień temu szkalujesz Konfederację i rozglądasz, że nic nie robią, a dzisiaj nie dość że jednak coś robią i jakieś poprawki zgłaszają, to jeszcze na dodatek KO się z nimi zgadzała.

To się nazywa "hipokryzja"...
@xGreatx:

został skazany na karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata

Czyli nie został skazany. Odsunęli go ze służby w policji. Tyle z jego konsekwencji. Jak PO wróci, to pewnie akurat minie mu zakaz wykonywania zawodu policjanta. Dobrze, platforma będzie potrzebowała doświadczonych policjantów.
@Herubin: bo PiS tu przyszło rządzić i dzielić, a nie się dogadywać. Nie mieli tego rozpisanego w harmonogramie, to głosują przeciw. Przecież oni pewnie w ogóle nie mają pojęcia nad czym głosują...
@Matioz Dużo ludzi od Korwina to Libertarianie. Nie zgadzamy się z nim w 100% i nie jesteśmy fanatykami jak wyborcy PiSu. Głosuje głównie na gospodarkę i na rękę mi osłabiony rząd, a nie hur dur tylko Dudeł, bo LGBT.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: @bigota: Stacja 15: Kuszenie Konfederacji.
@L3stko: jak konfederata nie widzi (m.in dzięki takim obrazkom jak wyżej) że PiS to jedna z gorszych rzeczy która Polskę spotkała, to ma gwóźdź wbity w mózg. Można to nazywać kruszeniem konfederacji, bo to nie przypadek że takie posty się pojawiają teraz, ale takie są fakty, że PiS to banda populistów, demagogów, którzy z nikim się nie liczą i robią co im się