Wpis z mikrobloga

#!$%@?, czy oni naprawę w tej Konfederacji nie mogą wziąć tego starego dziada do kanciapy i jebnąć kilka razy w łeb, żeby przestał #!$%@?ć takie głupoty?

Korwin naprawdę ma 0 zmysłu politycznego. Czy ten cap po tylu latach nadal nie ogarnia, że przez swoje #!$%@? wypowiedzi (nawet, jeżeli czasem jest w nich trochę racji) tylko zraża do siebie wyborców?

Albo tekst Korwina z dzisiaj czy tam z wczoraj, że gdyby Bosak startował tylko jako narodowiec, to dostałby 1%. xD
Może to i prawda, bo Ruch Narodowy bez partii Korwina miał zawsze poparcie na poziomie 1-2%, ale po #!$%@? tworzyć niepotrzebne spięcia w Konfederacji?

Nie dziwię się, że Bosak mógł się #!$%@?ć.

#wybory #bekazkorwina #korwin #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz maciorqa - #!$%@?, czy oni naprawę w tej Konfederacji nie mogą wziąć tego starego dzi...
źródło: comment_15935250777zHfuiIUDt7KmJjliGhtIh.jpg
  • 11
Korwin naprawdę ma 0 zmysłu politycznego. Czy ten cap po tylu latach nadal nie ogarnia, że przez swoje #!$%@? wypowiedzi (nawet, jeżeli czasem jest w nich trochę racji) tylko zraża do siebie wyborców?


@maciorqa:

90% wyborców Korwina nie rozumie Korwina, nie dziwię się, że od czasu do czasu jakimiś niewygodnymi, co nie znaczy nieprawdziwymi wypowiedziami przerzedza hołotę XD w Korwinie mało polityka, tak było od zawsze i chwała mu za to.
@maciorqa: Akurat w przypadku wypowiedzi dotyczącej 1% Bosaka, to Korwin dobrze zrobił że to powiedział. To redaktor zarzucił Korwinowi że Bosak osiągnął wyższy wynik niż on kiedykolwiek - więc Korwin uprzejmie zaznaczył że Bosak startował z komitetu połączonych środowisk, a nie tylko wolnościowców, jak on sam. Co miał Korwin powiedzieć, "tak jestem gównem, bo nigdy nie miałem takiego wyniku"? xD

Ale co do reszty to się zgadzam. To właśnie takie wypowiedzi
@Back_Space: Co do Twojego pierwszego akapitu: chodziło mi o to, że nawet jeżeli to prawda, to takie wbijanie szpilki w kolegę z partii jest niepotrzebne i tylko tworzy zbędne spięcia. Korwin nie powinien tego mówić. Zresztą zauważyłem, że na wieczorze wyborczym jako jedyny nie był zadowolony z wyniku bosaka. Nie wiem czy go boli dupa, że Bosak wykręcił dużo lepszy wynik od niego czy co.
Korwin nie powinien tego mówić


@maciorqa: To co miał powiedzieć? Korwin nie powiedział tego sam od siebie, tylko dostał zarzut od redaktora. Narodowcy o taką wypowiedź nie powinni się obrazić, chyba że na prawde mają gwóźdź wbity w mózg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Back_Space

Ludzie go nie chcą, ale głosują na program wyborczy.

Kto niby nie chce? Jestem przekonany, że gdyby partia KORWiN wyrzuciłaby go, to ludzie poszliby za nim.
Kto niby nie chce?


@Volki: Ci co zagłosowali na kogoś innego z Partii KORWiN w prawyborach Konfederacji.

Jestem przekonany, że gdyby partia KORWiN wyrzuciłaby go, to ludzie poszliby za nim.


@Volki: Ja również byłem tak przekonany kilka lat temu (i rzeczywiście moje przekonania się spełniły), teraz jestem przekonany, że byłoby inaczej. Polaryzacja zmieniła się przez ostatnie kilka lat.
@maciorqa: ehh kuce bezkręgowe..

Napisał 100% prawdy, on nie walczy o głosy - on walczy o umysły ludzi. W ten sam sposób zainteresował polityką całe pokolenie wolnościowców, to dzięki temu mamy Mentzena, @div037, Berkowicza, Dziambora i zresztą cały projekt Konfederacja.

Tylko dzięki niemu możemy prowadzić taki merytoryczny dialog dzisiaj - oparty na prawdzie - on poświęcił temu całe swoje życie.

Nie napisał tutaj kompletnie nic nowego.