Wpis z mikrobloga

Postaram Wam sie to wytłumaczyć z punktu widzenia osoby z mocnymi uczuciami patriotycznymi. Tacy ludzie nie uważają Polsku za idealny kraj. Ba, nawet wiele osób uważa ją za gowniany kraj do mieszkania, ale tu nie chodzi o to. Ja traktuję Polskę jak rodzica ktory nie mial na ciebie czasu. Może czasami mial cie w dupie, moze cie #!$%@?, może czasami myslisz ze go nienawidzisz, ale dalej go kochasz. I wlasnie o to
  • Odpowiedz
@Liamdot: nie nazwalbym siebie patriota i naprawde wiele rzeczy mnie tu #!$%@?, ale ciezko nie zauwazyc faktu, ze dla wiekszosci ludzi na Ziemi nasze problemy sa wrecz smieszne. sa kraje, gdzie dzieci #!$%@? po parenascie godzin dziennie w fabrykach, zeby starzy mieli co do gara wlozyc, gdzie na porzadku dziennym sa brutalne zbrodnie, gdzie rzad wsadza cale grupy etniczne do obozow koncentracyjnych, gdzie polowa obywateli sra do dziur w ziemi i
  • Odpowiedz
a mnie ogarnia kolka nieciekawych uczuc jak czytam takie cosie i innych którzy popieraja .....
1) Jestem mocno zażenowany. Taki ktoś prosto z mostu pisze że by nie umarł - ok, musle ze nie kazdego na to stac. Ale potem obraża kraj i naród i wystawia sobie laurkę niedoinformawanego ćwoka, który jedna ręka wyciga po wszystko co ten kraj mu daje (wykształcenie, ochrone, bezpiecenstwo), a druga temu samemu pokazuje faka. Jestes Gnida
  • Odpowiedz