Wpis z mikrobloga

Obserwuję jednego dewelopera prowadzącego inwestycje w #gdansk
I po dluzszym zastoju znowu zaczął się ruch, wklejam screeny bez żadnych filtrach na mieszkaniach (na dwóch są też pojedyncze lokale) i poniżej liczba dostępnych mieszkań obecnie, w nawiasie sprzed tygodnia:

Inwestycja przy pasażu handlowym na Niepolomickiej : 11 (16)
Inwestycja przy Havla: 20 (25)
Inwestycja przy pętli Siedlce: 115 (138)

Ceny raczej bez zmian.
Przynajmniej jedna z inwestycji jest finansowana w 100% ze środków własnych, mam prospekt.
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz
źródło: comment_1593454383XEd9FpafrAQPmgnYMtsEPL.jpg
  • 19
@4recki: Nie sądzę, żeby ceny w Gdańsku mocno spadły. Może lokale inwestycyjne w centrum i typowe dwupokojowe na wynajem krótkoterminowy. W Gdańsku nadal #!$%@? z mieszkaniami, wynajem nawet poszedł minimalnie w górę. Przez jakiś czas było kilkanascie ciekawych ofert z rynku wtórnego z vatem, ale chyba wraca do normy powoli.
@4recki: Domesta :) Rzeczywiście ceny się coś nie ruszają nic a nic. Sam obserwuje bacznie. Jakieś przeceny widziałem od INPRO i Allcon ale to 30k od ceny 1.5mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@P4TRYK
Chyba jedyny w porządku deweloper, ja wyrwalem mieszkanie jeszcze przed koroną, po cenach z 2018, bo poprzedni nabywca wyemigrował. Udało się kupić M3 z parkingiem i piwnica po 6k/metr
@4recki: wiem, wlasnie na ten sie czaje :) Chce urwac 900k ze wszystkim (obecnie 920 + 60k)

z kim negocjowales? wolalbym z kims decyzyjnym to negocjować (niz z przedsawicielka biura sprzedazy, ktora nic nie moze)

myslisz ze mozliwe wyrwanie jest 10% upustu okolo?
@P4TRYK: myślę że tam 10% mogliby zejść, to jest Jaśkowa więc ceny trochę wystrzelone. Ja kupowałem na Niepołomickiej więc tam negocjacje to kosmetyka, cenę i tak wyrwałem stosunkowo bardzo niską, rzeczoznawca wycenił mi nieruchomość na 25% więcej niż dałem XD