Wpis z mikrobloga

@provotor: Typie głosowałem na Tanajno, w całych wyborach z tych 64% głosowało może z 10-15% ogarniętych ludzi, którzy tak jak mówisz głosowali już albo na antydudę i antytrzaska, ale nie powiem że jest to całkowicie rozsądne, bo moim zdaniem w tych wyborach najważniejszym było za wszelką cenę niedopuścić dudy do władzy, tym bardziej, że prezydent w tym kraju może conajwyżej dopuścić lub zawetować ustawę. Zostawienie pisowcom samowolki politycznej, głównie za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mjkkl: ani jednego ani drugiego w najbliższym czasie nie będę pobierał. Tak jak pisałem nie robi mi różnicy kto teraz wygra bo jeden gorszy od drugiego a gdyby wygrało PO to miałbym podobne odczucie do tego jak wyzwalała nas armia Czerwona w 45. Chyba podziękuję i niech się dzieje co chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mjkkl: to zależy z kim rozmawia jak z elektoratem lewicowym to wewnętrznie jest homo a jak z prawicowym to rozdaje wlepki anty lgbt ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@provotor: zobaczymy czy jeden będzie gorszy od drugiego jak pis wjedzie na pełnej i zrobi taki chlew, że przy następnych wyborach ktokolwiek miłby szansę wygrać, to nie posprząta tego chlewu po 10 latach rządu pisowców XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: zabawne jest to, że myślisz, że prezydent, który jest na wszystko anty będzie gorsza opcja niż prezydent podpisujący wszystko. Obaj mogą doprowadzić kraj do ruiny bo jak na każdą ustawę będzie veto to najmniejsza pierdoła potrzebna na teraz nie zostanie uchwalona. A jeśli będzie się zgadzał to pewnie wejdą w grę negocjacje a nawet nie chce myśleć jaki to genialny pomysł chciałby zrealizować prezydent Warszawy
  • Odpowiedz
@zbiku90: Ja to samo. Rozumiem, że są ludzie którzy udają, że deszcz pada kiedy na nich plują. Tacy masochiści wybierają partyjnego klakiera, a potem zdziwienie, że ludzie posiadający chociaż troche szacunku do samego siebie nie chcą głosować na ich pacynke.
Mówią nam "myśl długofalowo co bedzie jak duda wygra", a sami myśleli tak krótkowzrocznie, że nie przewidzieli skutków wybrania członka drugiej(albo nawet pierwszej kwestia subiektywna) najbardziej znienawidzonej partii. Co mogło
  • Odpowiedz
@provotor: Ty czytasz co piszesz, duda nawet po angielsku nie umie sam zdania złożyć, a twierdzisz, że nawet ten nieszczęsny Trzaskowski z KO będzie odrzucał najpotrzebniejsze ustawy XDDD To jaką potrzebną ustawę długopis ostatnio podpisał którą KOwcy na pewno by odrzucili mając obstawionego prezydenta. Inna sprawa co ten gość takiego złego zrobił, że się po nim tak j---e, nawet jako po prezydencie Warszawy, no chyba że ktoś sobie uznaje ostatni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: nie powiedziałem, że będzie odrzucał tylko, że może utrudniać PiSowi wprowadzanie co normalniejszych ustaw (zdarzają się i takie) albo podpisywanie ze względu na polityczne deale. Wychodzi na to, że ty czytać nie potrafisz. Co do języka angielskiego to nie bez powodu jest na wykopie tag angielskiztuskiem to tak na marginesie czy przedstawiciel naszego państwa musi umieć mówić w obcym języku xd
  • Odpowiedz
@robertx: Skąd wyście się symetryści k---a wzięli nagle xD Rządy PO nigdy nie były tak autorytarne, nierozsądne i gospodarczo głupie jak rządy PIS.


@Kwazariusz: Rządy PO były zwyczajnie niezorganizowane i jeszcze bardziej nierozsądne XD

Tak jak dzisiaj się mówi, że PiS pisze prawo dla Amerykanów, tak za PO było jeszcze gorzej. Byliśmy na prostej drodze do Ukrainy, szczególnie w rolnictwie oraz spółkach komunalnych. Zresztą, nie tylko. Daruję sobie
  • Odpowiedz
@VanBruggen: Możesz mówić co chcesz, ale nie czuje i czuł nie będę żadnej odpowiedzialności w kwestii wygranej Dudy. Dla mnie jedyne odpowiedzialne osoby to wyborcy z 1 tury głosujący na Trzaskowskiego. To dzięki wam masa ludzi nie zagłosuje w ogóle albo nawet zagłosują za Duda. Daliście ludziom wybór miedzy gównem, a gównem w papierku.

Tak czy inaczej czy tego chcecie czy nie zachowujecie się jak zwykli hipokryci. Zrobiliście błąd głosując
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: Tusk jak wchodził do parlamentu europejskiego to pobierał lekcje angielskiego co jest faktem. Dla mnie to żaden argument, że ktoś nie umie angielskiego (mało który z wcześniejszych prezydentów, premierów potrafił rozmawiać po angielsku) ale skoro przytaczasz przykład to warto być obiektywnym. Inna sprawa, że ty umiesz doskonale łacinę ale jednak na prezydenta raczej się nie nadawalbys także znajomość języków nie jest wielkim wyznacznikiem xd
  • Odpowiedz
@provotor: no tak, używanie wulgaryzmów w nic nieznaczącej rozmowie przecież determinuje kompetencje człowieka, który ich używa XD nieznajomość angielskiego przez poprzedników obecnego premiera i prezydenta faktycznie może kiedyś nie miała aż takiego znaczenia, ale teraz świat się niestety zmienia i idzie do przodu, trochę to śmieszne na arenie międzynarodowej, że wszyscy są w stanie na poziomie używać angielskiego, a PAD niestety ciężko sobie z tym radzi xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: używanie o niczym nie świadczy ale nadużywanie już tak. Jak w co drugim zdaniu będziesz k------c to logiczne, że ktoś może cię wziąć za co najmniej prostaka. Temat chyba wyczerpany także, zdrowia i udanego tygodnia.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: nie były to nie znaczy, że nie będą xD.
PiS cos dał, a po nie.
A idiokracja postępuje, więc należy rozrzucać pieniędze z helikoptera.
I ja już widzę posłanke Muchę, która to robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@VanBruggen: no to zmierz samopoczucie w statystykę i będziesz miał fakt. Bierzesz HDI. Pod koniec rządów PO 35, teraz 32. Możesz mówić no ale, ale, te dane nie pasują do mojej retoryki, bo to nie takie fakty jakie bym chciał, a zresztą to POMIMO rządów PIS, a nie dzięki.

Naprawdę. Można się przerzucać statystykami, można mówić że o teraz mamy 6% bezrobocia, a wtedy 10/12. Teraz mamy inflację, a wtedy deflację. Teraz mamy erozję prawa, a wtedy nie było takiej tragedii.

Tylko, że to wszystko jest o kant d--y potłuc. To jest ciągle ten wybór między dżumą, a cholera. Między dwoma mafiami, które mają inny pomysł na dojenie państwa i robienie z niego swojego folwarku. Ani PiS ani Platforma nie chcą dla tego kraju zrobić nic dobrego. Chcą zrobić z Polski swoj dworek szlachecki i tyle. Obstawić swoich ludzi w spółkach skarbu państwa, płacić im po kilkadziesiąt tysięcy za nic nie
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: Hasło "symetryści" jest tak samo głupie jak "a bo PO", "a bo PiS".
Ktoś się nie sprawdzić, to WON! Nigdy więcej nie dopuszczać tego łajna do władzy.
Ale odwaliliście głosując na Dudę i Trzaska i teraz jest wielce "ważny" wybór między złodziejami. xDDD
  • Odpowiedz