Wpis z mikrobloga

@Kwazariusz: Oczywiście, że jest to niebezpieczne. Tylko nawet w takiej groźnej nie można umniejszać "dokonań" poprzedniej władzy i proponować jej jako alternatywę. Władzy, która głównie od obecnej różni się gęstością prezentowanej propagandy oraz jej jakością i bezczelnością. Czemu nie można raz wybrać kogoś innego? Chyba mamy więcej partii w tym kraju niz skompromitowany POPIS.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz Skąd się nagle wzięły te wszystkie lewicowe boty? Jakaś mobilizacja na discordzie czy co? Sorry ale nie dam się wrobić w oddanie głosu na nikogo w 2 turze. #!$%@?ć was wszystkich po równo, 70% wyborców uważa że jest wszystko OK więc spoko. W tym kraju nic się nigdy nie zmieni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwazariusz: ja twierdzę, że żeby ten beton skruszyć nie wystarczy po raz enty zrobić zamiany z PO na PiS z PiS na PO żeby cokolwiek się zmieniło trzeba faktycznej zmiany i podziękować tym partiom. Nie zamierzam wybierać między dwoma chorobami wenerycznymi bo żadnej nie chce.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: myślienie zerojedynkowe. każdy z przykładów jest odniesieniem do rządów platformy i nie żeby nikt w tym wpisie nie stosował już tej logiki analogicznie przeciwko pisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to akurat jest czerń, czy może biel?
  • Odpowiedz
@robertx: @Sosna_pospolita: @DorodnyTucznik: @TheFlash: @Nygas232: @ingocnito: @Paruwkowy__Skrytorzerca: @woligater123: @bednar_WSRH: @XIONC_CI_MORDE_LIZAL: @SnakesSpiders: @zbiku90: @provotor:

Zanim kolejny raz postawicie znak równości między obiema partiami, zapraszam do lektury merytorycznej analizy statystyk, agregatów socjoekonomicznych i podobnych obiektywów z okresu rządów PO (początek meritum tuż nad pierwszym linkiem we wpisie). Jeśli
  • Odpowiedz
@VanBruggen: Tak nie ma dla mnie ratunku, bo nie jestem na tyle głupi jak 70% wyborców by wybierać co 5 lat na zmiane dwie opcje polityczne, które traktowały obywateli jak śmieci i za każdym razem oczekiwać zmiany. To ja już chyba wole ten brak ratunku... chociaż zachowałem honor i godność w przeciwieństwie do wyborców tych mafijnych organizacji. Chyba jednak wolę tą opcje chociaż z czystym sumieniem moge spojrzeć w lustro.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: symetryzm jest bo PiS ma pewne plusy np. #!$%@? rozdawnictwo, pit dla młodych czy 17% pit dla wszystkich czy obniżka citu. No i oczywiście mają autorytarne zapędy, ale PO nie spełniło żadnej swojej obietnicy z kampanii wyborczej, a może nie było autorytaryzmu, ale było obstawianie swoich ludzi po spółkach czy budowanie elektrowni atomowej. Od rządów SLD w Polsce jest ciągle to samo. Kto dopadnie do władzy to ssie i
  • Odpowiedz
@robertx:
O tak, bo Solidarność/AWS, PZPR, SLD, PSL, ZChn, UP i KLD to byli sami uczciwi fachowcy.
Co jest z wami ludzie? Czy dla was polityka zaczyna się od 2005 roku?
  • Odpowiedz
@kcrgs: Ładna generalizacja i wmawianie mi tego co nie powiedziałem, szkoda że nie zadałeś sobie trudu dobrnąć dalej do tego co było sednem twierdzenia o braku symetrii - drugi mój komentarz z kolei
  • Odpowiedz