Wpis z mikrobloga

@Kwazariusz: śledze i nie mowie ze pis jest dobry, jest duzo gorszy od PO. Ale PO do pewnego momentu niczym nie ustepowału pisowi, nawet mieli swoją prywatna partyjna telewizje TVN. Obie te partie powinny być juz dawno skończone
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: rządy po były głupsze, niż (((nawet))) rządy pisu. nikt nie potrafił wyprowadzić tyle pieniędzy za granicę, sprzedać tyle spółek, zrobić tyle kasy na przetargach. przynajmniej pis potrafił zrobić kontrole na granicach, skupić się na rodzimym kapitale i skończyć z wiecznym "nie da się, nie ma pięniędzy".
widzę, że nastroje analogicznie, jak kilka lat temu przy przejmowaniu władzy od po.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: Raczej pytanie brzmi co jest z wami, że fakt bycie troszke mnie #!$%@? od obecnej władzy legitymuje automatycznie do bycia odpowiednią partią do rządzenia.
To, że padlina śmierdzi nie umniejsza smrodu gówna, które leży w tym samym miejscu. Niektórzy ludzie z nienawiści do danej rzeczy są w stanie zrobić i zracjonalizować sobie każdą rzecz. Umniejszanie złodziejskiej kasty z PO, bo przecież pis gorszy. Tym zachowaniem tylko nakręcasz kółko #!$%@?
  • Odpowiedz
ez wchodzenia w szczegóły, chciałbym tylko zauważyć, że jesteśmy pierwszy raz w historii nowożytnej Polski w sytuacji, gdy jeden blok polityczny przejmie wszystkie trzy filary władzy: sądowniczą, ustawodawczą i wykonawczą.


@Kwazariusz: To kurna jeszcze nie przejął. Ile to już lat minęło a kurna sędzowie Tk czy Sądu Najwyższego krórzy są NIEUSUWALNi jeszcze nie są przejęci?

To oczywiste, że nie da się w demokracji dogodzić wszystkim, ale do tej pory przynajmniej zachodziła jakaś wymiana władz, przepływ idei, raz bardziej konserwatywnie, raz bardziej liberalnie. To mam na myśli rzucając hasło symetryzm.....

ten przepływ idei to np. szkalowanie marszu niepodległości i wysyłanie policji
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: Tu nie chodzi o pis. To jest zła partia, złodziejska, propagandowa i to jest oczywiste, ale nie umniejsza to wcale tego, że rządy PO także były okropne. Ja to świetnie pamiętam, całe 8 lat i to jak ta władza traktowała obywatela. I wybielanie lub głosowanie na nich jest tak samo żałosne i niebezpieczne jak głosowanie na PiS. Obie partie rozkradaja, niszczą i dzielą naród, ale i tak co wybory
  • Odpowiedz
@bednar_WSRH: Jedyne na co chciałem uczulić (powiedzmy, w samym drugim wpisie), to że nie przypominam sobie sytuacji, żeby jedna partia miała w ręku (lub na wyciągnięcie ręki) wszystkie trzy filary i takie szerokie wpływy. To nie jest dobre, to nie służy pluralizmowi i przeciwko temu się wypowiadam.
  • Odpowiedz
@robertx: Skąd wyście się symetryści #!$%@? wzięli nagle xD Rządy PO nigdy nie były tak autorytarne, nierozsądne i gospodarczo głupie jak rządy PIS. Poczytajcie trochę, pomyślcie, to nie boli, naprawdę.


@Kwazariusz Nagle? Od początku POPiS'u wiadomo, że to jest jedno i to samo. Głosowania w kwestiach socjalnych - zawsze takie samo zdanie. Już chyba nie muszę przypominać ilu polityków PO przeszło do PiS'u i odwrotnie. Proszę bardzo - daj
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: masz na myśli post, w którym wchodzisz na swoje wyżyny intelektualne, starając się zachować pozory obiektywizmu? nie, nie musiałem, nie do tego chciałem się odnieść. miałem na myśli komentarz, gdzie bezpośrednio do mnie stosujesz aluzję jak do pisowca po tym, jak napisałem, że PO w sumie nie była lepsza.
nie zamierzam podejmować dyskusji na tamten temat, gdyż widzę że na autorytaryzm poglądy mamy raczej różne.
  • Odpowiedz