Aktywne Wpisy

maikeleleq +5
Strigiformesman +138
Ale zesrańsko przed referendum w krakowie. Mieszkam pół kraju dalej, a mimo to na facebooku co chwila mi się wyswietlają wpisy jakichś obcych ludzi apelującyc zeby nie brac udziału w tym referendum #sct #krakow #miszalski #referendum




źródło: comment_1593433157U2QvmMHTQPUNco8npXtJ90.jpg
Pobierzźródło: comment_1593433189QtWZEhGiz5QSoYq9QMg75Y.jpg
Pobierz@wesolyprzegryw axel wciąż nagrywa jak lami, tylko nie w formie livów.
Poza tym chwalił się, że kasę na Poloneza dostał na urodziny.