Wpis z mikrobloga

Hołownia 14% głosów tylko dlatego, że jest znany z programu MAM TALENT xD
Spoko kraj. Szkoda, że Ibisz nie kandydatuje albo ksiądz Mateusz.
#wybory
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnmorra:

Najsmieszniejsze jest tez to ze gdyby nie ten płacz nad konstytujcja to pewnie bylby blisko drugiej tury


Dorabiacie sobie jakieś rzekome kolosalne znaczenie wydarzeniu, które nie miało praktycznie znaczenia.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: na Ukrainie prezydentem jest komik... w PL gdyby Kamysz z Hołownią nie wyszli na frajerów z przełożeniem wyborów, to prawdopodobnie Hołownia byłby w 2 turze
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: Myślę, że tak. Jakby jeszcze powiedział, że własny majątek chce rozdać to już w ogóle.
To tak jak w tym kawale:
- Wiesz ile by dostał każdy polak hajsu gdyby rozdać majątek nieżyjącego Kulczyka?

  • Odpowiedz
@johnmorra: a guzik, Hołownia tym gestem pokazał wrażliwość, która podoba się kobietom. Wg exit polu większość jego wyborców to kobiety, bodajże blisko 60%. Poza tym po wejsciu Trzaskowskiego jego sondaze zaczely leciec
  • Odpowiedz
@Neaopoliti nikt nie mógł powiedzieć głośno bo byłby w tym kraju skreślony. Natomiast Bosak niejednokrotnie wspominał,że to temat to większej analizy i trzeba to zmienić, bo w obecnej formie prowadzi do upadku budżetu.
  • Odpowiedz
To, że bardziej kojarzysz mam talent niż choćby "Tygodnik Powszechny" nie znaczy, że inni wyborcy też.


@serio_serio: W życiu nie obejrzałem całego odcinka "Mam talent!", ale bądźmy poważni - TP ma nakład rzędu 55 tysięcy egzemplarzy, "Mam talent" oglądalność od 2,4 do 5,4 mln w zależności od sezonu. Ciekawe z czego kojarzy go przeciętny wyborca... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bo nikt z kandydatów nie popierał likwidacji 500+ czy zmniejszenia ZUS


@Neaopoliti:

czyli uwazasz, ze panstwo nie powinno dotrzymywac swoich obietnic? Tak jak osoby, ktore kilka lat temu uzyskaly uprawnienia na jazde skuterem przez sam fakt uzyskania niepodleglosci, dalej moga sie poruszac bez zadnych uprawnien, tak wiele innych rzeczy musi byc
  • Odpowiedz