Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Czy istnieje miejsce dla "liberalno-liberalnej" partii na polskiej scenie politycznej? Czyli niskie, proste podatki, prywatyzacja państwowych spółek, wolny ryneczeg, wyje*anie świadczeń socjalnych (500+, 13-nasta emerytura) oraz zalegalizowanie "miękkich" narkotyków i związków/małżeństw homoseksualnych? Ja po prostu chcę, aby państwo odwaliło się ode mnie i moich pieniędzy ()

#wybory #neuropa #konfederacja #4konserwy #lgbt #narkotykizawszespoko #libertarianizm
  • 18
@MuItikonto_: Jedyna część kompasu, która nie jest reprezentowana na polskiej scenie. W założeniach lewicowe skrzydło PO, Nowoczesna, Ruch Palikota, Tanajno (^^) mają/mieli znamiona takich poglądów, ale albo nie mają siły przebicia albo koniec końców okazują się konserwami/socjalistami. Też bardzo bym sobie życzył, żeby powstała partia o takich poglądach o poparciu choćby na poziomie walki o wejście do parlamentu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MuItikonto_: nie. Polacy są za głupi na liberalizm i wolność, dla nich to coś złego, żeby mogli sami o sobie w szeroko pojętym zakresie decydować. A już nie daj Boże nie karać za thc albo nie piętnować homoseksualistów? O pieniądzach przez grzeczność nawet nie pisze, bo przecież żadna partia nie ma jaj o tym poważnie pomyśleć (jest konfa, ale ich jest za mało, bo kasacja wszystko plus to nie jest najpopularniejszy
@MuItikonto_ XDDDDD tak jest, nazywa się Konfederacja. Ale jak rozumiem, NA PEWNO należysz do mniejszości seksualnej 2% albo nie jesteś w stanie zagłosować na partie która nie spełnia tylko jednego tak bardzo ważnego dla Ciebie postulatu, bo tak bardzo boli cię "uciskanie"(rzekomo?) biednych LGBT, że poświęcisz 90% postulatów i zagłosujesz na POPis? XDDDD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bartek5435: Konfederacja XDDD
To ta partia, która gromadzi antyszczepów i osoby, które uważają 5G za masowe ludobójstwo? Cała partia przepełniona jest antynauką. Braun jeszcze niedawno chciał, aby prezydent ogłosił Jezusa królem Polski, Bosak chce zakazać pewnych wypowiedzi w imię szerzenia nauki KK, oczywiście żadnych narkotyków oraz publicznego okazywania orientacji (ale tylko homo). Przyznam, w wolności gospodarczej nie mają sobie równych, ale pod względem wolności społecznej są w średniowieczu. Podsumowując, nie spełniają
@MuItikonto_ no to podaj mi partie na świecie gdzie chociaż jedna osoba z partii nie powiedziała czegokolwiek głupiego xDD Jakąś osobistą opinie no chyba że znajdziesz mi w programie konfy coś o 5g, nie moge się doczekać XD. Genialna taktyka w sumie mówiąc, przychodzi partia, noo zajebisty program mają, kurcze ale ten x powiedział coś głupiego więc TA PARTIA TO SZURY!! xddd. Bez jaj, czasem mi się, że tacy ludzie jak Ty