Wpis z mikrobloga

Dopóki ludzie nie będą mieć szacunku do cudzego mienia i nie nauczą się wysiadać tak, żeby nie obijać aut stojących obok, zmuszony jestem niestety tak parkować. Wiem, że to słabe i zachowuję się jak #!$%@?, ale wolę być #!$%@? niż mieć obite lub porysowane auto. Można hejtować.
Bajo-Jajo - Dopóki ludzie nie będą mieć szacunku do cudzego mienia i nie nauczą się w...

źródło: 112

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@Flamaster1231 @Przegrywzyciowy0 @paweucio

Śmieszkujecie sobie. To przytoczę sytuację z dawnych lat. Parking pod marketem, to wiadomo że ciasno. W środku same ziomki. Dwóch wyszło normalnie, a trzeci jeb, drzwi #!$%@?ł jakby to stodoła była. Bo przecież nie jego. Nie dość że #!$%@?ął drzwiami o samochód obok, to jeszcze nic sobie z tego #!$%@? nie robił.
  • Odpowiedz
takie parkowanie to właśnie proszenie się o zarysowanie auta jak kogoś wkurzy takie lamusiarskie zachowanie


@domestos-z-szaletu: o to, to. Prędzej op dostanie ryse jakimś kluczem i to aż do metalu, przez wszystkie warstwy za takie parkowanie, niż ktoś porysował by mu auto przez przypadek otwieraniem drzwi xD.
W sensie, nie, że ja tak robię, bo mam #!$%@?, ale wiem, że są ludzie, którzy muszą ukarać kogoś za takie #!$%@? parkowanie xd.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: pewnie garaż podziemny pod apartamentowcem, a typ z maserati ma wykupione 2 miejsca, ale jego baba akurat pojechała do starych w odwiedziny i specjalnie tak stanął żeby potem się nie użerać z januszem który tylko na chwilkę zostawił córce auto na nieswoin
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: Fajny bait. Ewentualnie OP to pussy które miało tyrać na używane Masseratii kilka lat i przeżywa teraz jak baba okres. Jak masz kasę na dobre auto i luz w sobie, że to tylko przedmiot to nie robisz z tego afery i parkujesz jak inni.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: jakby któreś z tych zastawionych miejsc było moje, postawił bym auto wzdłuż tego maseratti prostopadle przed nim, aby tylko mini miało miejsce, i je taki zostawił, a z tydzień czy dwa tygodnie bym jeździł innym.
  • Odpowiedz
to by cie policja sholowala, zaplacilbys 500zl mandatu +za usluge holowania


@Bajo-Jajo: Czym by mnie sholowała.. na taki parking laweta jest za wysoka i nie wjedzie.
Po drugie mogę wstawić trójkąt za szybę i powiedzieć że się zepsuł. a jakby to jakiegoś starego szrota zaparkować to tym bardziej wiarygodne.
Uwierz mi że żadne służby tak ochoczo aut nie odholowują, poza sytuacjami gdzie ktoś stanął na inwalidzie i stoi w #!$%@? długo
  • Odpowiedz