Wpis z mikrobloga

nie zrozumiałeś?


@Hound: nie ma żadnego pomysłu na Polskę, nie ma programu, jest tylko L-G-B-T.
Czego tutaj nie rozumiesz? Nie każdy sika na widok tęczy i nie potrzebuje niczego więcej.
Już w Słupsku nic nie pokazał, ma bardzo niskie po parcie. Pora na zjazd na śmietnik historii tam gdzie reszta śmiesznych politycznych marionetek.
  • Odpowiedz
@gnt_1 Może był może nie. Nawet jakby był dobrym to nie jest powiedziane że mieszkańcy muszą na niego głosować w wyborach prezydenckich. Bo zarządzanie małym miastem a bycie głową państwa to inna bajka. Mogą też być po prostu lepsi kandydaci. Nie żebym bronił biedronia bo lata mi koło dupy
  • Odpowiedz
straszne, literówka. Jedyny argument jaki wam się udało podnieść..


@Sarza01: Po pierwszej jak widzisz mnie w liczbie mnogiej to lepiej udać się do lekarza. Po drugie zwracam uwagi na byki wielu internautów bo to w oczy kłuje jak można sadzić takie babole z końcówkami w czasach wbudowanych słowników oraz zwykłej odmiany słów. Po trzecie to nie literówka.
  • Odpowiedz
@Pol12345: Nic dziwnego, miał bardzo słabą kampanię, a sporo Lewicy głosowało od początku za kandydatami KO, bo mieli największą szansę


@Hound: wydaje mi się że praktycznie nie miał żadnej kampanii. Nie oglądam TV za bardzo ale mam wrażenie że tylko Trzaskowski i Hołownia mieli jakąś kampanię. Nawet o żółtku słyszałem więcej niż o Biedroniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pol12345: nie wiem czy inna kampania dałaby mu o wiele lepszy wynik, on się gryzie z elektoratem partii Razem i lojalnymi wyborcami SLD, którym paradoksalnie chyba bliżej jest do Hołowni niż jego, niektórzy w tej sytuacji woleli zagłosować na najsilniejszego rywala PADa. Jak dla mnie to nawet Żukowska by tam mogła wykręcić co najmniej 2 razy lepszy wynik
  • Odpowiedz