Wpis z mikrobloga

@rorf46: Podziałała prosta psychologia. PO nic nie dawało, a PiS daje. Nikt nie zwraca uwagi, że z pieniędzy na kredyt i później ktoś to będzie musiał spłacić, no, ale no cóż. Na zaciąganie pasa u tych naiwniaków przyjdzie pora po wyborach. Z drugiej strony Trzaskowski to też nie jest ideał - reprezentuje 8-letnie rządy poprzedniej ekipy, która również r*chała obywateli bez mydła. Jeśli muszę wybierać między większym, a mniejszym złem to
@rorf46: rodzina z Zamościa głosująca na PiS Mąż, żona 4400 dochodu.
Dwojka dzieci, golf 4 ,mieszkanie 250 tys zł 60m2, publiczny żłobek i szkoła. Wakacje nad Soliną

Rodzina w Warszawie głosująca za demokracją i likwidacją 500 plus Mąż, żona, 17 tys zł. Dochodu, drugi próg podatkowy, 1200 żłobek, mieszkanie 68 m2 760 tys zł, Volvo, wakacje w Tajlandii.

Perspektywa panowie, perspektywa....
@zjadacz_Cebuli a kto zgodził się na ustalenia w UE odnośnie ochrony środowiska? Przecież to wpłynęło na podwyżki cen wywozu odpadów w Polsce. PO potrafi tylko sprzedawać firmy i zlecać usługi strategiczne, firmom należącym do skarbu państwa innych krajów.
To jest po prostu niewiarygodne, że tak tragiczny prezydent z tak tragicznej partii ma tak kolosalne poparcie. Po prostu fenomen, gdzie ja żyję...


@rorf46: Propaganda to i ze Stalina zrobiła bohatera, większość Polaków nie chciała upadku komuny a 10 lat temu 8 na 10 Wenezuelczykow uwazalo ze zyje w demokratycznym kraju. Poprostu przecietny czlowiek jest glupi i tyle. Korwin ma tu 100% racji
@Verae:

Tak na szybko - szambo w Wiśle


Tak, bo Trzaskowski po wyborach powinien sam sprawdzić wszystkie rury odprowadzające szambo w Warszawie.

Inwestycja powstała przed jego kadencją, był jakiś błąd konstrukcyjny i pewnego dnia jebło.

To tak jakby winić Dudę za każdą wadę techniczną infrastruktury w Polsce.

Chcesz szukać winnych? Sprawdź ile PiS obcięło finansowanie zabezpieczeń antypowodziowych w podkarpackim. Tam masz jasną przyczynę i skutek w jednej kadencji.

europalety na parkingu
@pekak: Ktoś ten test układał żeby wybory konserwatywne określić faszystowskimi. W drugą stronę liberalne poglądy tez można było nazwać "kocham lgbt i blm" i też wyjdzie na szura
@rorf46: nie takim złym. bo tak 1. podstawowa funkcja czyli prezentacja to obyło się bez jakichś dramatycznych wpadek, a mieliśmy już prezydenta który potrafił po pijaku narobić dymu. Do tego Duda zaskakująco dobrze radzi sobie z ludźmi.
2. mniej więcej dotrzymane kampanijne obietnice. Jakiś kierunek zapowiadał i mniej więcej w tym kierunku ruszyliśmy.

co do oceny z punktu widzenia perspektywy wyborcy Bosaka, to właśnie moja perspektywa, ale to raczej kwestia chęci
akurat popularność Dudy jestem w stanie jeszcze jakoś sobie zracjonalizować, natomiast co jest przerażające to tak duże poparcie dla faszystów pokroju Bosaka i to wśród młodzieży.


@pekak: Młodzież ma to do siebie, że jest butna i lubi proste recepty. Na wykopie też wielu się wyleczyło wraz z dorastaniem z korwinizmu, w tym ja.
@lonely_wolf_: Tak na szybko - szambo w Wiśle, europalety na parkingu przed Teatrem Wielkim, horrendalnie wysokie ceny za wywóz śmieci, mówienie że po co nam CPK jak jest w lotnisko w Berlinie. Jestem rodowitą Warszawianką, ale wyjechałam kilka lat temu, więc też tak 100ie siedzę w temacie, ale mam złe zdanie o nim. Za to moja matka na niego chce głosować, bo taki ładny, wykształcony i tyle języków zna... A no
@rorf46: prowadzę firmę w Warszawie, zatrudniam ludzi w dwóch miastach i uważam, że PO to największa tragedia dla Polski po 89` - zaprzepaszczone szanse rozwoju, imposybilizm, działanie na korzyść Niemiec kosztem Polski, złodziejstwo z założenia i mafie. Dziękuję za uwagę.


@ZlyCzarodziejRumburak: Co takiego zaprzepascili? Od #!$%@? inwestycji zwlaszcza drogowych, z ktorych teraz pisowy proletariat korzysta. Zlikwidowanie OFE i podwyzszenie wieku emerytalnego.
Co DOKLADNIE zle zrobili i co powinni zrobic?