Wpis z mikrobloga

@lonely_wolf_: Tak na szybko - szambo w Wiśle, europalety na parkingu przed Teatrem Wielkim, horrendalnie wysokie ceny za wywóz śmieci, mówienie że po co nam CPK jak jest w lotnisko w Berlinie. Jestem rodowitą Warszawianką, ale wyjechałam kilka lat temu, więc też tak 100% nie siedzę w temacie, ale mam złe zdanie o nim. Za to moja matka na niego chce głosować, bo taki ładny, wykształcony i tyle języków zna... A
@Verae: ale przecież on nie wylał szamba, to jest zaniedbanie z wielu lat. Jak jeden chłop może naprawić całą korporacje "zakłady oczyszczania ścieków". Od tego jest dyrektor, on pewnie tylko może kogoś powołać na to stanowisko.

Chłop doraźnie zorganizował ozonowanie ścieków, gdzie rząd ogłosił sukces że zrobi kładkę i przeprowadzi ścieki... i tak kładka powstawała 2 tygodnie ....

Żeby naprawić takie coś to są lata pracy, wybacz pierwszy argument mnie nie
@rorf46: jest wysokie poparcie Czaskoskiego w Warszawie, bo debile nie chcąc Dudy głosują tylko na KO.
Czaskoski nie nadaje się do rządzenia, jeśli wygra, to będzie to kukła taka jak Duda, te bajki o blokowaniu ustaw itd. tiaaa. Na początku może i tak, potem poleci z nurtem.

Jak w tym kraju ma być dobrze, jak nawet ludzie poniżej czterdziestki widzą w dużej mierze tylko popis, rzygać się już chce. Ponad 70%