Wpis z mikrobloga

@loczyn: Masz na myśli te drogi budowane za unijne pieniądze przez polskich podwykonawców, którzy nie zostali zapłaceni i ponad 200 spółek upadło, a ludzie popełniali samobójstwa? Zarobiły takie "polskie firmy" jak austiacki strabag xD? Czy wy #!$%@? ludzi macie amnezje, czy wyprane łby telewizją? Stocznie (rząd nie będzie dopłacał bo nie #!$%@?, że Niemcy i Francja w swoje dotują), niemalże upadłośc LOTu, fatalne wyniki Orlenu, KGHM, Azotów (prawie oddane Rosji), Źle
@Krisskow: @zjadacz_Cebuli: @mrnlkhlk: @Grubas: @m76859: @KiszeKapuste: @Zgredzimierz: @Polankowicz: @xqwzyts: @Nemeczekes: @proceduralne: @majk90: @Klepajro: @rzep: @janabanana: @loczyn: nie mam czasu wam wszystkim osobno odpowiadać. Osobom, które mnie wyzywają ze względu na inne poglądy polityczne, polecam zastanowić się nad sobą. Jak kogoś uraziłam pisząc o sobie rodowita Warszawianka, to polecam zostać u siebie na wsi i nie wchodzić
@Verae: Nie pisałem nic o CPK, tylko zauważyłem, że ceny wywozu śmieci są wszędzie wysokie. Dlaczego jesteśmy za Niemcami? Bo ruskie w nas komunizm pchały i widocznie część polaków chce wrócić do tego stanu
@Verae: Ale co Ty mi za brednie odpisujesz?
Ja poruszyłem temat tego, że wzrost opłat za wywóz odpadów komunalnych w gminach jest w minimalnym stopniu zależny od władz danej jednostki samorządu terytorialnego, gdyż wynika przede wszystkim z nowelizacji ustawy o zachowaniu porządku w gminach.
Zamiast podać mi jakieś argumenty na obalenie tej tezy, wyskakujesz z jakimiś smutnymi bajkami o złych Niemcach i chlip chlip powrocie do p*lski xD
@Verae:

Nikt z was nie podał mi ani jednego argumentu za Trzaskowskim tj. co niby dobrze zrobił w Warszawie. Tak, Warszawa się rozwija, bo by się rozwijała niezależnie od tego, kto by był na stanowisku prezydenta Warszawy.

No niekoniecznie, co pokazują inne miasta i miejscowości. Prezydent po pierwsze powinien nie przeszkadzać, a to Trzaskowski robi bardzo dobrze. Ogromne inwestycje w infrastrukturę i biznes. Buduje się od groma, miejsc pracy przybywa i
@Verae: 1. Podałem Ci argumenty. Rozwój za Kaczora na przykładzie ścieżek rowerowych: ścieżka biegnie po schodach, bo "jesteście młodzi i możecie sobie wnieść", za Trzaskowskiego - Masa Krytyczna uznaje, ze nie ma sensu by dalej jeździła. Wróciła do jazdy gdy PiS zaczęło ograbiać samorządy z kasy i zabrakło na dalszy rozwój ścieżek. Itd itp, ale nie chciało Ci się nawet doczytać.

2. Dalej uważam, że jak nie mieszkasz w Warszawie to
@Klepajro: no tak, jak jestem Warszawianką, to nie mogę sobie nigdzie wyjechać, nawet na studia czy na staże zagraniczne? Zazdrość i zawiść od ciebie bije.
@Verae: Nie wyzywam za poglądy polityczne tylko krew mnie zalewa kiedy widzę takie manipulacje jak "jest złym przezydentem bo ścieki wylały". Jakby to się wydarzyło Patrykowi Jakiemu to jakie byłoby wytumaczenie? ścieki przypłyneły z równoległego wszechświata gdzie wygrał Trzaskowski?