Wpis z mikrobloga

@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Opozycja nie przegrywa przez żadne szczucie, bo sama nawet nikogo nie szczuje. Szczują przeciwnicy PiSu. Przegrywa przez to, że ludzie nie dostrzegają związku pomiędzy programami socjalnymi, a pieniędzmi które na nie są wykorzystywane (skąd są brane) i strachu przed parami gejów/imigrantów niszczących świat.
Zresztą PiS szczuje 100 razy bardziej przez TVP, np. nauczycieli
@Niczyporuk Ci w ludzie w zdecydowanej większości mają w dupie obronę obecnej władzy, po prostu są za swoim dobrobytem. Mieszkam na wsi, gadałem z ludźm i co im odpowiesz na argumenty w stylu:

- Mam więcej w portfelu niż przed laty i starcza mi na więcej
- Wyremontowali nam drogi i linie kolejową do Poznania
- Nie trzeba dokładać dziadkom do lekarstw

I to mówi osoba która nie korzysta z 500+

Powiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: a co zrobiła ta osoba samodzielnie, żeby mieć na leki i mieć więcej w portfelu? O drogach trudno mówić - za poprzednich rządów były one budowane sukcesywnie. Ale rozumiem co chcesz powiedzieć i do tej pory mam o to żal do PO, że zaniedbali ten elektorat i potraktowali Polaków zbyt dojrzale. Z drugiej zaś strony przerażające jest to, że osoby o których piszesz mają totalnie #!$%@? na sądy, zmiany prawne,
@Niczyporuk Za rządów PO budowane były autostrady i drogi ekspresowe z których większość Polakow nie korzysta albo korzysta dwa razy w roku...

A co ta osoba mogła zrobić? Urodziła się tam gdzie się urodzila, w czasach znacznie mniejszych możliwości niż dzisiaj, mając biednych rodziców skończyła mature i to tyle bo studia były za drogie.

Ci ludzie mają w dupie sądy bo ich to nie obchodzi i tyle. Kilka stówek dla ciebie, dla
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: to że chłopek roztropek korzysta z autostrady raz do roku jadąc nad morze nie oznacza, że te autostrady nie odgrywają bardzo ważnej roli w gospodarce. Znam też studentów, którzy wywodzą się z totalnej nędzy, ale mają stypendia socjalne i dodatki, dorabiają przed/po zajęciach i normalnie funkcjonują. Sorry, ale te argumenty świadczą o tym że polacy nie dojrzeli do demokracji.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu Pomijając kwestie poglądowe, gospodarcze, itd. KO kreuje się na elitę, wywodząc się z tych samych małomiasteczkowych środowisk, na które teraz plują. I nie plują tylko na tępe baby ze wsi i statystycznych Januszy, ale też na ich dzieci, które wyszły z małych miast, skończyły studia, założyły własne firmy, dorobiły się czegoś i wyszły z klasy niższej do średniej własnymi siłami. Nikt nie lubi jak mu się pluje w ryj, szczególnie jeżeli