Wpis z mikrobloga

Ale popatrzcie sobie, Duda jaki jest taki jest, ale podziękował wszystkim kontrkandydatom, jakiś tam poziom pokazał, odnosił się z szacunkiem, a Trzaskowski jedzie po Dudzie jak jakiś przygłup. I on miałby zostać prezydentem Polski? Ja p------e, nie ma kandydata na Prezydenta :|
#wybory
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stafford: dzieciaczki? Jestem pewnie ze 2 razy starszy od ciebie. Socjotechnika czy nie, Trzaskowski mógł zastosować to samo, a nie pokazywać poziom dna od pierwszych słów.
  • Odpowiedz
@teeel: Trzaskowski przegra właśnie przez ta agresje. Z drugiej strony nie dziwie sie, elektorat platformy to w dużej mierze ludzie ziejacy niewaiścią do pisu. Zwyczajnie dopasowuje język do wyborców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@teeel: a jego ludzie krzyczeli "tu jest Polska" co doskonale pokazuje, że to wyłącznie puste frazesy. Oni innych mają w dupie, włącz sobie TVP i zobaczysz jaka jest ich linia - przeciw to zniszczyć całym dostępnym arsenałem. Nigdy w swoim życiu nie widziałem tak aroganckiej władzy.
  • Odpowiedz
@teeel: no właśnie dlatego na Hołowczyca głosowałem, zdaje mi się lepszy na drugą turę bo nie jest takim ostro gadającym by zrażać do jakiegokolwiek kompromisu.

Z drugiej strony taka ostrość też ma swoje uzasadnienie, w częsci społeczeństwa normalnością jest teraz ostra indoktrynacja przez telewizję publiczną, ale też ostrością spychasz rozmówcę do defensywy i zamiast na spokojnie argumentami rozpykać to pokrzyczane.
  • Odpowiedz