Wpis z mikrobloga

Ale popatrzcie sobie, Duda jaki jest taki jest, ale podziękował wszystkim kontrkandydatom, jakiś tam poziom pokazał, odnosił się z szacunkiem, a Trzaskowski jedzie po Dudzie jak jakiś przygłup. I on miałby zostać prezydentem Polski? Ja p------e, nie ma kandydata na Prezydenta :|
#wybory
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@teeel: lol xd debil xd nie no jak podziękował to spoko, a to, że nam kraj rozje...ał to nic, najważniejsze, że podziękował ()
  • Odpowiedz
Duda jaki jest taki jest, ale podziękował wszystkim kontrkandydatom, jakiś tam poziom pokazał, odnosił się z szacunkiem,


@teeel: was trzeba po prostu j---ć szeregowy, wam się to należy. XDDD
  • Odpowiedz
@teeel: to będzie jego linia obrony przed trybunałem stanu kiedyś.

- WYSOKI SONDZIE, ALE PODZIENKOWAŁEM NA WIECU WYBORCZYM INNYM KANDYDATOM I MIAŁEM TYLKO TROCHĘ CYNICZNOM MINE.
- Słuszna uwaga. Niewinny.

xDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@teeel: no niestety trzaskowski przemówienie miał słabe, aż ciężko się na to patrzyło. Szkoda, że nie zatrudnił lepszych fachowców ;/
  • Odpowiedz
@Corkamalarza: Zaskocze cię, nie jestem wyborcą pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiadomo że duda też atakuje ale liczy się sposób w jaki to robią. Trzaskowski robi to po prostu zbyt agresywnie. Natomiast Duda używa raczej demagogii. Subtelna różnica ale zauważalna dla wyborców
  • Odpowiedz