Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z posiadaczy #iphone SE 2020 może się wypowiedzieć jak w praktyce wygląda czas pracy na baterii? 1800 mAh to śmiesznie niska wartość w 2020 roku, a telefon za tyle kasy kupuje się na 3-4 lata a jak wiadomo z czasem będzie tylko gorzej... Czy jest może jakaś alternatywa androidowa w podobnej albo niższej cenie?
#smartfon #apple #android #technologia
  • 13
  • Odpowiedz
@staryalkus właśnie wątpię w to by trzymał jakoś turbo długo bo 90% obciążenia baterii współczesnych smartfonów to bateria. Jakoś nie mogę się przekonać do sprzętów apple'a. Po zawyżonej cenie dostajesz bebechy sprzed kilku generacji wstecz. Grunt, że aparaty nie są złe, chociaż też szału nie robią
  • Odpowiedz
@staryalkus: mam ten telefon od dnia premiery - bateria trzyma mi lepiej niż w Galaxy S9, który miałem do tej pory. Ładuję go codziennie przez noc, używam głównie komunikatorów, Spotify i czasem nawigacji. A no i mam słuchawki oraz zegarek podpięty pod bluetooth. Ogólnie polecam
  • Odpowiedz
telefon za tyle kasy kupuje się na 3-4 lata a jak wiadomo z czasem będzie tylko gorzej...


@staryalkus: Co 2 lata MINIMUM musisz zmienić baterie w telefonie, codziennie używany akumulator litowo jonowy nie ma prawa się nie zdegenerować po takim czasie.
  • Odpowiedz