Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców Bosaka. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Plastusiowy pamiętnik czy coś innego z podstawówki? Wiem, że może takie ocenianie ludzi nie jest dobre, ale po aktywności znajomych na fejsbuku, widzę, że na Bosaka raczej głosują ci mniej inteligentni, którzy w czasach szkolnych zawsze mieli pod górkę i raczej uchodzą za mniej więcej imbecyli.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #wybory #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
Wiem, że może takie ocenianie ludzi nie jest dobre, ale po aktywności znajomych na fejsbuku, widzę, że na Bosaka raczej głosują ci mniej inteligentni, którzy w czasach szkolnych zawsze mieli pod górkę i raczej uchodzą za mniej więcej imbecyli.


@soronprfbs: zmien znajomych bo u mnie jest zupelnie odwrotnie. Najwiekszy ameby to tylko Duda duda, ci z wlasnymi biznesami glownie, lepiej zarabiajacy to Bosak
  • Odpowiedz
@soronprfbs: czytam książki więc jestem oczytany i inteligentny hehe. z iloma ludźmi o znacząco różnych poglądach od twoich zaciekłe wymieniales zdanie i przyjąłeś co niektóre postawy które uznałes jednak za rozsądne i przyjąłeś do swojej palety?
  • Odpowiedz
@soronprfbs: ale zablysnoles, jesteś dla mnie na poziomie glonojada. Przeczytałem za 100 konfederatów. Terror i Drood Dan Simmons polecam jego książki. Stephens Kinga przeczytane tak z 80% twórczości. Orvell i Tolkien to wiadomo klasyka. Najlepsze według mnie polskie książki Potop i Lalka, Pięć lat kacetu (genialna książka i wielka cegła). To tak na szybko. Pozdrawiam( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz