Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców Bosaka. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Plastusiowy pamiętnik czy coś innego z podstawówki? Wiem, że może takie ocenianie ludzi nie jest dobre, ale po aktywności znajomych na fejsbuku, widzę, że na Bosaka raczej głosują ci mniej inteligentni, którzy w czasach szkolnych zawsze mieli pod górkę i raczej uchodzą za mniej więcej imbecyli.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #wybory #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
@ZeT_ a dlaczego mialby sie nie liczyc? W tych czasach w prowadzeniu nawet warzywniaka to trzeba sie wykazac wiekszym ogarnieciem niz przy klepaniu excela w jakims korpo
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet nie wiecie jak mnie cieszy, że niektórzy wyborcy Bosaka czytają ambitniejsze książki, to raczej dobrze o was świadczy. Chciałem tylko poznać wasz gust. A teraz jeszcze zastanówcie się czy chcecie państwo katolickie i zaściankowe bez multikulti w postaci Hindusa na ulicy, bez imigrantów zarobkowych, z prezydentem, który w pierwszym tygodniu jedzie na Jasną Górę zawierzyć Matce Boskiej swoją prezydenturę i zagrożone życie matek, które nie mogły dokonać aborcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MehowM: Dlatego miałby się nie liczyć, ponieważ jest zwykle prowadzony przez niezbyt inteligentnegnych ludzi. Żaden poważny biznesmen z firmą ambitniejszą niż osiedlowy Januszex nie zaglosuje ci na Bosaka.
  • Odpowiedz
@soronprfbs: nie da się w sposób prosty powiązać preferencji politycznych z takimi rzeczami, jak wykształcenie, czy liczba przeczytanych książek. Widziałem już zbyt wiele osób z tytułami naukowymi, oczytanych i specjalistów w swoim fachu, którzy na dźwięk słowa "polityka" tracili rozum i godność człowieka. Dla kogoś takiego ważniejsze od zrozumienia, jak działa polityka jest pielęgnowanie własnych złudzeń, bo daje mu to poczucie bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@MostlyRenegade nie mówię, że nie masz racji. Trzeba jednak przyznać, że czytana literatura jest jedną z części składowych (a tych części jest zdecydowanie więcej) oceny danej jednostki, szczególnie pod względem intelektualnym. Co nie oznacza, że czytanie ambitniejszej literatury wiąże się ze zdrowymi poglądami politycznymi, co komentarze pod postem pokazują. To z kolei nie musi oznaczać, że mamy do czynienia z samymi imbecylami wśród wyborców Bosaka.
  • Odpowiedz