Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców Bosaka. Jaką ostatnio książkę przeczytaliście? Plastusiowy pamiętnik czy coś innego z podstawówki? Wiem, że może takie ocenianie ludzi nie jest dobre, ale po aktywności znajomych na fejsbuku, widzę, że na Bosaka raczej głosują ci mniej inteligentni, którzy w czasach szkolnych zawsze mieli pod górkę i raczej uchodzą za mniej więcej imbecyli.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #wybory #polityka
  • 71
@soronprfbs: Trochę śmieszny test na inteligencje podałeś, przypominasz trochę Majora Suchodolskiego który raz założył okulary i opowiadał ile on książek w życiu się naczytał i jaki on to nie jest inteligentny. Większość debili uważa że książki czyta elita a nie jest to nic innego niż forma przekazania treści jak film z większą ilością wątków i bardziej rozbudowanym światem bo nie musi się mieścić w powiedzmy to 2 godzinach ekranowych a to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soronprfbs: otóż, przemądrzały kolego ostatnimi czasy czytam Faulknera i Hemingway (i nie chodzi o tego polskiego rapera, możesz nie wiedzieć :) ).
Teraz wkręciłem się w reportaże Kapuścińskiego.
To, że masz 4 z polskiego w liceum, nie znaczy że jesteś jakiś wybitny, snobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soronprfbs: Pewnie nie będzie zaskoczenia, ale pierwszy tom "Ekonomii wolnego rynku" Rothbarda. Teraz czytam sobie "Siedem filarów mądrości" Lawrenca
Tak #!$%@?ąc od wyborów, byłem w całkiem niezłym liceum (nie jakieś elitarne ale czołówka miasta). Kujony którzy latali od nauczyciela do nauczyciela I robi wszystko dla ocen nie najlepiej skończyli. Najlepiej wyszli (chodzi o znalezienie dobrej pracy/założenie biznesu) Ci co mieli gdzieś oceny I bez nauki byli w okolicach średniej 4.00.
@yeapUwin czerpania wiedzy z fb? Jakiej wiedzy? Czy ty masz dwie półkule mózgu? Jak tak, to idź je trochę przewietrzyć. To, że się widzi, kto sobie dodaje Bosaka 2020 do profilowego i udostępnia cały czas jakieś durne filmiki tego durnego kandyta, to po prostu dobra metoda do poznania preferencji politycznych wśród znajomych.
@soronprfbs: Czytanie książek = wiedza jak powinno funkcjonowac panstwo XDDDD myslalem ze juz nic glupszego na wykopie nie przeczytam ale jednak.
Ile partii szachów ostatnio rozegrałes? 0? HAHA Typowy wyborca Trzaskoskiego XDDDDD
@Vaers czyli tylko potwierdziłeś moją teorię, dzięki! Co do tego, czy książki w jakimś stopniu określają poziom intelektualny ludzi, to z całą pewnością, choć są tylko jedną z części składowych. Poza tym chyba jak zauważyłeś, wpis nie ma spełniać roli testu na inteligencję. Wprowadzenie z książkami to tylko wstęp do tego, aby potępic głupotę ludzi głosujących na Bosaka i jego chore, archaiczne poglądy. Najczęściej ci ludzie popierają swój wybór tym, że Bosak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soronprfbs: rozumiem że filmiki innych kandydatów nie są durne wg. Ciebie :)
Ale ok przejrzałem Twój profil i wszystko wskazuje że masz problem ze sobą ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc już Cię nie dręczę.
@HotJamniQ no Bosak rzeczywiście wie jak powinno funkcjonować państwo, ale tylko takie pokroju Białorusi. Poza tym mówimy o jego wyborcach. Jak już mówiłem Plastusiowy pamiętnik i czytanie to tylko humorystyczny wstęp do tego, aby potępić wspieranie tego człowieka i jego chorych poglądów. Książki czyta w Polsce jednak bardzo mały odsetek społeczeństwa, nie da się jednak nie zauważyć, że mogą być one jednym z wielu czynników mających wpływ na ocenę inteligencji człowieka. Uwierz
@yeapUwin spokojnie, nie dręczysz mnie niczym. Raczej żadnego problemu ze sobą nie mam, Ale dzięki za troskę. A to że krytykuje nacjonalistycznego kandydata to raczej mój wyraz troski o ten kraj.
P.S. człowiek z takim profilem jak twój, nie powinien nikogo posądzać o to, że ma problemy ze sobą xD szczególnie, że jest to portal ze śmiesznymi obrazkami przecież.