Wpis z mikrobloga

Jutro wybieram się do psychiatry, wyjście z przegrywu jest tuż tuż.. Uświadomiłem sobie błędy które popełniam i #!$%@? które mnie otacza. Czas na wyplenienie swoich przekonań i destrukcyjnych zachowań. Zdałem sobie sprawę że sam nie dam rady zerwać ze speedem, więc już jutro z rana wybieram się na konsultacje (długo czekałem na termin). Blackpill w większości założeń jest prawdziwy, ale obecnie blackpill zmierza w kierunku #!$%@? dla normikow. Środowisko inceli powinno mieć obowiązkowy nakaz badań psychologicznych. A jeśli ktoś nie spełnia odpowiednich kryterow leci na oddział psychiatryczny. Już najwyższa pora wyprowadzić się od rodziców i zrobić coś z wyglądem. Pierwsze gdzie się wybiorę to dentysta/ortodonta, następnie dermatolog i ogólne badanie lekarskie. Ostatnim razem u lekarza byłem z rok temu. Zadbam o nowe kosmetyki i #!$%@?ę stare ubrania. Nie rozumiem czemu ludzie myślą że to bait. INCELE DO BOJU W DRODZE PO LEPSZE JUTRO.
#blackpill ##!$%@? #redpill #bluepill #incel #stulejacontent #logikarozowychpaskow #przegryw #chad #wykop
  • 12