Wpis z mikrobloga

Pamiętacie te E90 które łyka olej jak szalony - 4 litry na 1000km
Brat po rozmowie z byłym właścicielem przed momentem
Stwierdził że to mój brat w miesiąc zajechał silnik gdzie to on jeździł nim rok a mój brat dopiero miesiąc a nie wiadomo czy z autem nie było już coś nie tak nim było sprowadzone.
Naprawiać - jesteś w dupie
Sprzedać - przyczepi się pewnie nowy właściciel
Po prostu gratuluję zakupu mojemu bratu

#bmw #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 19
@RexRX: Powiem tak, nie fair ze sprzedający zataił tem fakt, ale równie dobrze Twój brat w ciągu miesiąca mógł #!$%@? bejce na parkingu na zimnym a po wszystkim aplikował łyżkę gruzu do cylindrów ¯\(ツ)

W sensie szkoda, ale z drugiej strony nie ma podstaw aby żądać zwrotu kasy... no bo jak?

Tak czy siak szkoda, no i Będziesz Miał Wydatki ()
@kajak98: Przejechane ma dopiero z 1000 km, auto było rok temu sprowadzone przez poprzedniego właściciela z Danii. Poprzedni właściciel już musiał mieć jakiś problem skoro postanowił się go pozbyć bo m.in zmienił olej z 5W30 na 10W40 a w adnotacji książki serwisowej było - kontrola wycieków oleju
@sorek: Z jednej strony - ok, z drugiej - jak długo auto tak wytrzyma??? Dodam że był dziś na sprawdzeniu ciśnienia w tłokach - 1, 2 ,3 oraz 5 książkowe, 4 z problemami lecz dobija do książkowego a 6 ledwo 3 bary
@Tylko_noc: Auto ma przebieg aktualnie koło 228 tys km, sprzedający miał nim przejechane koło 26 tys km gdyby spojrzeć na zawartość książki serwisowej gdzie jak wspomniałem one było rok temu sprowadzone.
Co do @LaudatorLibertatis wysłałem do was wiadomość przez stronę w tej sprawie, mój brat próbował telefonicznie coś wskórać z poprzednim właścicielem lecz ten nie jest skory do współpracy tą drogą. Byłoby miło gdyby dało radę coś załatwić bo mój i