Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: ja pamiętam że w 1 LO włączyłem k jakaś tam 5 czy 6 na koniec. Dostałem do zibtereptowanaia jakiś z dupy wiersz spoza kanonu, łaziłem do biblioteki itd żeby poszerzyć wiedzę, oddałem jakieś #!$%@? wypracowanie, a baba po tygodniu stwierdziła, że nie napisałem tego sam dlatego nie dość że nie dostałem lepszej oceny to mi jeszcze obniżyła . #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Wreszcie wiadomo, które konkursy będą uznawane przy rekrutacji do liceów i techników. Szykuje się duże zamieszanie, ponieważ są dwie listy konkursów. Nową kuratorium mocno zredukowało, m.in. wypadł Kangur Matematyczny, został konkurs na palmę wielkanocną i festiwal piosenki religijnej.


@dumnie: Władza już kilka miesięcy temu wiedziała że trzeba kangura wywalić bo będzie szansa na przekręty. Jednak mają łeb.
  • Odpowiedz
  • 2
@MPXD

te 8 osób na kangurze miało 100% nie dlatego, że mało się zgłosiło bo im się nie chciało czy nie mieli czasu po szkole powtórzyć tabliczki mnożenia, tylko dlatego że to dosyć trudny konkurs na myślenie do którego po ludzku trzeba mieć predyspozycje, a wykute wzory w niczym nie pomogą


Swoją drogą ciekawe ilu rodziców jest wkurzonych, że przecież pomagali swoim pociechom, a nie dostali maksymalnej liczby punktów XD

!
  • Odpowiedz
  • 0
@dumnie ja nie wiem jak obecnie ale ja zaliczyłem z kangura wycieczki zagraniczne. Co teraz będą musieli dać tym trzem tysiącom dzieci? A jak wygląda sprawa wyników reszty roczników?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel: Albo ci, którzy własnymi siłami uzyskali podobny ale nieco niższy wynik. Jak to musi być frustrujące dla nich i ich rodziców
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thewickerman88: W dzisiejszych czasach ciężko sobie wyobrazić, żeby odpuścić takiej sytuacji. Sam jednak wiem, że kiedyś takie sprawy uchodziły płazem
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik to ciekawą religię mieliście, ja jako niewierzący też miałem wysokie oceny na religii bez kłamania że w to nie wierzę, po prostu miałem relatywnie dużą wiedzę w temacie (jak z resztą spora część ateistów ;) ) i nie było ocen za chodzenie do kościoła
  • Odpowiedz