Wpis z mikrobloga

może mi ktoś wytłumaczyć po #!$%@?? Liczy się wiedza lub satysfakcja z wykonanej pracy (czyli nauki) a nie gówno tytuł. Jednak większość ludzi to idioci xD


@szynszyla2018: Kangur chyba się liczył do rekrutacji, więc jak ktoś się wybierał do obleganej szkoły, to walka była nie tylko o tytuł.
  • Odpowiedz
@SarahC: Nie mówię że jest prosty. Mówię, że nauka języka, czy matematyki ogólnie nijak ma się do konkursów i olimpiad. To tak, jakby powiedzieć że wygranie maratonu nie jest żadnym problemem, bo przecież każdy potrafi biegać. Kangur dla 8 latków może być bardzo prosty dla ogarniętych dorosłych pracujący na co dzień z liczbami. OMJ zdecydowana większość nie byłaby wstanie za swoje dzieci napisać.
  • Odpowiedz
Jak zwykle pokrzywdzeni ci ambitni zdolni co sami zdobyli taki wynik


@bobikufel: wszystkie dzieci pokrzywdzone. Cała reszta jest uczona oszukiwania od najmłodszych lat.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Ja zmysłu plastycznego miałem praktycznie zero, ale jak rysowaliśmy węglem 'martwą naturę' dzbanek wyszedł mi tak dobrze, że najpierw 10 minut byłem wypytywany kto mi tak narysował, a na koniec dostałem 4 XDDDDDD
  • Odpowiedz
@dumnie pamiętam jak w podbazie była praca domowa z muzyki żeby napisać jak najdłuższy wierszyk(piosenkę) z ta samą rodzina rymów (nie wiem jak to nazwac) w stylu gorący myślący grający śmierdzący itp. no i uznałem to za fajne, jeszcze się kompa nie miało to siedziałem sobie oglądając dragon balla i cały wieczór myślałem jak to sklecić itp. no i dostałem do poprawki bo niby mi to rodzice zrobili + upokarzające #!$%@?
  • Odpowiedz
przypomniało gdy mnie #!$%@? z konkursu plastycznego w podstawówce bo moja własnoręcznie narysowana praca była lepsza niż bazgroły niektórych rodziców dostarczone przez inne dzieciaki. Nauczycielka uznała że mi to na pewno namalował ktoś inny bo różnica w poziomach za duża i mnie #!$%@?ła a konkurs wygrała kujonica której cały obrazek namalowała matka.


@thewickerman88: i co, zostałeś malarzem, czy planujesz zostanie dyktatorem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz