Wpis z mikrobloga

@dumnie: @bobikufel: @spiaca_kapibara: @OjciecMarek: @DumnaAniemia: aż mi się przypomniało gdy mnie #!$%@? z konkursu plastycznego w podstawówce bo moja własnoręcznie narysowana praca była lepsza niż bazgroły niektórych rodziców dostarczone przez inne dzieciaki. Nauczycielka uznała że mi to na pewno namalował ktoś inny bo różnica w poziomach za duża i mnie #!$%@?ła a konkurs wygrała kujonica której cały obrazek namalowała matka.
@dumnie: Ależ mnie to #!$%@?, nawet takie głupie konkursy jak organizował kiedyś foxkids - narysuj andiego czy jakaś postać i wygraj piórnik czy jakaś maskotkę, kurła ja naiwny siedziałem godzinami żeby w tv akurat trafić na postać która rysuje poprawiając malując #!$%@? wie co jeszcze, wysyłam dumnie listem bo nie miałem skanera a tu co? #!$%@? wygrywają prace z zaplecza ASP bo jakieś leszcze musza pokazać ze są lepsi od dzieci
@MPXD: tak, ja wiem i dokładnie rozumiem inne dzieci to debile i tylko jedno "moje" dziecko jest mądre
testy zaawansowane z jap też są trudne, zdaje je % społeczeństwa
konkretnie ten % co się po prostu nauczył( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewickerman88: a ty mi przypomniałeś jak mi odkręcali śrubę na plastyce bo wiedzieli ze umiem a ze nie chciało mi się chodzić na te ich kolka plastyczne to rzucali kłody pod nogi bo mnie rodzic lepiej nauczył niż pani od plastyki. Oceny zawsze były takie ze jak jakiś inny dzieciak nagle się wykazał jakimś fajnym obrazkiem to 6 bo WIDAĆ NAPRACOWANIE, a na mnie surowe oko bo „stać cię na więcej”