Wpis z mikrobloga

@rorf46 Twitty możesz sobie wsadzić w tyłek. Tyle razy manipulujecie jego twittami, pokazując wycinek, że szkoda twojego zachodu. Bosak wyjaśnił jakie ma postulaty w sprawie imigracji. Ja również sprzeciwiam się imigracji, która ma PiSowu służyć jako celo społeczno-gospodarczy, bo przez to PiS może zwiększyć opodatkowanie pracy, mając tanią siłę roboczą. To jest czysty socjalizm, bo nie ma konkurencji a Polacy muszą wyjeżdzać z Polski. Brak polityki imigracyjnej, zasiłki przysługują imigrantom, zwiększa się
@rorf46: ha tfu na takiego pseudo wolnosciowca-swawolca jak ty

Nie ma nic zlego w tym ze Polska jest dla Polakow i w przyjeciach malych kwot imigrantow zamiast nieogranizconego naplywu jaki funduje nam wileki biznes z pisem na jego czele
Depopulacja lepsza niż imigracja


@rorf46: depopulacja najgorsza.
Ludzi trzeba upchnąć dziesięć tysięcy na kilometr kwadratowy, wtedy jest rozwój i szczęście.
Inaczej pkb nie zrobi wziu, ludzie będą mieli tańsze mieszkania, pracodawcy mniej prac śmieciowych.
Same straty.
A jak się sprowadzi miliard hindusów to będzie sam sukces.
W końcu nawet teraz nie ma żadnych tarć między Polakami i Ukraińcami, a w końcu hindusi są jeszcze bardziej podobni kulturowo, to będą tarcia ujemne
@rorf46: A w ogóle - można sobie ot tak na legalu robić zdjęcie karty wyborczej?
Przecież to podpada pod sam fakt, że głos nie powinien w żaden sposób zostać przypisany do danej osoby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co za debilny komentarz. Nie mozna byc za Polska dla Polakow i byc polskim emigrantem na Islandii? Wszyscy na przyklad wyrzucaja smieci, ale nikt nie chce wysypiska w swoim ogrodku.


@bacanahali: Może dlatego, że ten przykład po prostu nie oddaje istoty sprawy? Plus, w kontekście poglądów różnorakich jest coś takiego jak hipokryzja w co ładnie wpisuje się bieżąca dyskusja o emigracji, a które to pojęcie nie ma nic wspólnego z porównaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soundboy: ilość imigrantów w eu to kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt milionów, myślisz, że na siedmiu tysiacach by się skończyło? w samym Niemczech jest to 4,4-5 mln muzułmanów. Gdybu PO dalej rządziło to byśmy mielo ich ci najmniej z milion
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pradi: a ja mam pytanie, może mondre może gupie. Kiedy Polak staje się Polakiem? Czy jeśli moi rodzice są z Rosji, a ja się urodziłem w Polsce to jestem Polakiem, czy Rosjaninem? Albo jak dalekie musi być pokrewieństwo z Rosyjskimi przodkami, żebym mógł nazwać się Polakiem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: Jak mnie wkurza takie gadanie. Moi przodkowie byli w dużej mierze Niemcami i Tatarami, ale zaczęli się asymilować i jedyne, co pozostało z tego w naszej rodzinie to nazwiska i wygląd. Z biegiem czasu ludzie się upodabniają do otoczenia. (°°