Wpis z mikrobloga

  • 3
@rorf46

dobra, rzeczywiście zmanipulowałem twittami Bosaka, przerobiłem je i wyciągnąłem z kontekstu

No to dawaj zawsze linki, bo na Twitterze nie ma czegoś takiego jak dyskusja w jednym twittcie.
  • Odpowiedz
Depopulacja lepsza niż imigracja


@rorf46: depopulacja najgorsza.
Ludzi trzeba upchnąć dziesięć tysięcy na kilometr kwadratowy, wtedy jest rozwój i szczęście.
Inaczej pkb nie zrobi wziu, ludzie będą mieli tańsze mieszkania, pracodawcy mniej prac śmieciowych.
  • Odpowiedz
@rorf46: A w ogóle - można sobie ot tak na legalu robić zdjęcie karty wyborczej?
Przecież to podpada pod sam fakt, że głos nie powinien w żaden sposób zostać przypisany do danej osoby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: Co za debilny komentarz. Nie mozna byc za Polska dla Polakow i byc polskim emigrantem na Islandii? Wszyscy na przyklad wyrzucaja smieci, ale nikt nie chce wysypiska w swoim ogrodku.
  • Odpowiedz
@rorf46: Oczywiście, że Islandia jest dla Islandczyków. Gdyby było inaczej to Islandia nie nazywałaby się Islandią. Jeżeli ktoś stawia znak równości między hasłem "Islandia dla Islandczyków" i "Islandia tylko dla Islandczyków", to jest manipulatorem albo idiotą. Polska jest Polską, bo mieszkają w niej Polacy.
  • Odpowiedz
Co za debilny komentarz. Nie mozna byc za Polska dla Polakow i byc polskim emigrantem na Islandii? Wszyscy na przyklad wyrzucaja smieci, ale nikt nie chce wysypiska w swoim ogrodku.


@bacanahali: Może dlatego, że ten przykład po prostu nie oddaje istoty sprawy? Plus, w kontekście poglądów różnorakich jest coś takiego jak hipokryzja w co ładnie wpisuje się bieżąca dyskusja o emigracji, a które to pojęcie nie ma nic wspólnego z
  • Odpowiedz
@rorf46: wole depopulacje aniżeli getta tworzone przez imigrantów w np takiej Francji czy Szwecji co jest właśnie efektem masowej imigrancji


@Anty_Chryst przecież Francja przyjmowała ludzi z byłych kolonii, my przyjmujemy imigrantów jedynie z pozwoleniem na pracę ale kuce nie widzą różnicy xD
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś stawia znak równości między hasłem "Islandia dla Islandczyków" i "Islandia tylko dla Islandczyków" to jest manipulatorem albo idiotą


@Pradi: ciemnota pokroju @rorf46 to kupi
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst Ale co Ty p--------z? PO się zgodziło na przyjęcie 7 tys uchodźców na 40 milionowy kraj, no faktycznie szykowali nam kalifat. Przypomnę, że przyjęliśmy ponad 80 tys uchodźców z Czeczeni.
  • Odpowiedz