Wpis z mikrobloga

Tak jak i powiedziałem tak i zrobiłem. Zgłosiłem do prokuratury Białystok Południe próbę nielegalnej sprzedaży kota bez rodowodu.

Więcej info tu : https://www.wykop.pl/wpis/50274405/szukam-kota-nie-musi-byc-jakis-rasowy-chetnie-przy/

Wołam plusujące osoby :




#januszebiznesu #patologiazmiasta #zwierzaczki #koty #pierdzepokotach #olx #hodowlazolx #olxnieallegro
rafau16 - Tak jak i powiedziałem tak i zrobiłem. Zgłosiłem do prokuratury Białystok P...

źródło: comment_1592982461VNIvm66kERb47eo6vEM9Pg.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@problemat: poczytaj na czym takie "hodowle" polegają, z samego tego powodu powinny mieć wjazd prokuratury, bo to znęcanie się nad zwierzętami. Zwróć uwagę, na nos kota ze zdjęcia, jeżeli nic Ci to nie mówi, to tłumacze - kot najprawdopodobnie choruje na śmiertelnego wirusa tzw. koci. Kociak potrzebuje pilnej pomocy weterynaryjnej, a koszty dla potencjalnego właściciela (o ile w ogóle da się go uratować) przekroczą szybko jego cenę. Za samo wprowadzanie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@problemat: ja wiem, że ciężko przyznać się do błędu, ale uważasz, że wszystko jest okej jak sprzedawca świadomie sprzeda Ci wadliwy produkt? Bo ta choroba, nijak ma się do ludzkiego kataru, to naprawdę groźny dla nieszczepionych kotów wirus. Ktoś kto nie ma świadomości, weźmie kota za 400 złotych, który może zaraz umrzeć, a w najlepszym przypadku następne kilka tygodni będzie odwiedzał regularnie weterynarza.
Stary #!$%@? córkę trzonkiem od łopaty - @problemat powie „pozwól żyć innym tak jak chcą”.
Ksiądz gwałci ministranta - @problemat powie „pozwól żyć innym tak jak chcą”.
Dzieci tłuką najsłabszego z klasy - @problemat powie... tak, nie pomyliłeś się „pozwól żyć innym tak jak chcą”.
Rolnik wylewa gnojówkę niedaleko ujęcia wody - @problemat oczywiście powie „pozwól żyć innym tak jak chcą”.

Idź sobie żyć jak chcesz ale na mojej czarnej liście prawilniaku.