Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szoolc: Używałeś? Pewnie będzie nieco lepiej działać. W Windowsie jest dosyć ograniczone do Galaxy buds oraz telefonów Galaxy od S10 w górę.
@wojtoon: Masz tak, że jak słuchasz coś na komputerze, zamykasz go, a potem zaczynasz coś odtwarzać na telefonie to bez żadnego wchodzenia w ustawienia masz dźwięk z telefonu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MrBanana:
No #!$%@? raczej.

Powiem więcej. Moje super duper słuchawki z kauflanda odtwarzają jednocześnie to co z telefonu, komputera i telewizora. Bez żadnego zamykania, grzebania w ustawieniach i tasowania się pod jakąś markę za drogiego sprzętu z chin.

Jak mi się coś nie podoba to to wyciszam, a reszta gra. W słuchawkach za 40zł, a nie za 400zł...za sam stojak na słuchawki.
@ewridejhardtrajning: Nie wiem jak to działa w innych słuchawkach bo jedynie chwilowo testowałem. W airpodsach jest tak, że jak zamkniesz maca na którym miałeś podłączone słuchawki, to na telefonie musisz je włączyć ponownie. Jest to szybkie bo tylko dwa kliknięcia, ale jednak xD
@ewridejhardtrajning: Nie ma znaczenia. Teraz na przykład oglądałem coś na yt na MacBooku i jak chciałem szybko zadzwonić, to musiałem kliknąć i wybrać czy dźwięk ma być ze słuchawek lub z telefonu. A jak chciałem powrócić do oglądania yt, to musiałem znowu kliknąć wyjście słuchawkowe bo już mi przełączyło na głośnik w lapku.
@Brocoli: a o tym mówisz, w takim razie to żaden ficzer tych słuchawek czy czipu apple w1 czy jak mu tam, bo to zwykły multichanel bt tak działa, jak masz lepsze słuchawki to podejrzewam że każde tak będą robić

napisałeś tak że myślałem masz włączone Spotify na maku zamykasz klapę i od razu odpala sie na telefonie aplikacja i leci z telefonu - bo tak to nie ma
@ewridejhardtrajning: Nie zawsze jest mi wygodnie dzwonić z maka ale to był jeden z przykładów, że słuchawki "nie domyślają się", że teraz chcesz słuchać na drugim urządzeniu. Jeszcze nie czytałem i nie oglądałem co mówili o tym w wwdc ale jak ma działać tak jak pisał op, to spoko. Airpodsy pro jednak zawsze będą miały lepszą integrację niż jakieś sony z iPhonem bo w ekosystemie ma być wygodnie i ma działać.