Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to, że ci zwolennicy prawicy tak krzyczacy o ochronie dzieci przed demoralizacją co i rusz publicznie w obecnosci dzieci wykonują wulgarne gesty imitujace czynności seksualne. Była cała seria takich zdarzeń na blokadach kiboli a tu na screenie gość na naklejką Duda2020 robił to kilkanscie metrów od Dudy - również samozwańczego obrońcy dzieci.
Wg. relacji obok miało dojsc do siłowego obnażenia 15 latki.
A już o Korwinie potrafiacym doszukiwać sie pozytywów w głaskaniu pedofila już nie wspomnę.
Z czego wynika ta hipokryzja prawicowców obyczajowych?
Na pewno po cześci z tego, że prawica przyciaga nieproporcjonalnie dużo sympatyków bardzo nieokrzesanych i ograniczonych w kwestii uzewnętrzniania swoich pogladów, ale czy to jedyny powód?

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazprawakow
szurszur - Najśmieszniejsze jest to, że ci zwolennicy prawicy tak krzyczacy o ochroni...

źródło: comment_1592838286DY6qwXk0pU8YzCcZXTmQFw.jpg

Pobierz
  • 41
@szurszur: Moim zdaniem powinno się zebrać dowody i ich dojechać w obrębie prawa. W 2020 roku powinno być wiadome, że jak idziesz ze sobą w takie kontrowersyjne miejsce to nagrywasz (nie mam tu na myśli osób LGBT, tylko zwolenników dudy jako kontrowersyjnych, bo coraz więcej pokazuje się artykułów, że coś z tymi ludźmi nie tak).
@szurszur Odnosisz się do zwolennika lewicy (pobożnej), a ja zwracam jedynie uwagę.

Zwolenników SLD też będziesz nazywał zwolennikami prawicy, skoro SLD jest bardziej na prawo gospodarczo oraz światopoglądowo?
@Volki: SLD jest bardziej na prawo swiatopopgladow od czego, że mam go nazywac prawica?
Skoncz z tymi propagandowymi gadkami prawaków chcacych zawłaszczyc okreslenie prawica.
W Polsce co najmniej od upadku PRL okresla sie w pierwszej kolejnosci partie poprzez kwestie swiatopgladowe, a dalszej gospodarcze.
Co nie dziwi, bo nawet dla Konfederacji sa one na pierwszym miejscu.