Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wierzbolas: czy oglądanie seksu pary hetero też nazywasz wpychaniem ideologii? jeśli tak, to masz mocno podwójne standardy. to ostatnie pytanie do sugeruje u ciebie w ogóle mocną fiksację na punkcie seksu, co mocno potwierdza tezę, że grę głównie krytykują frustraci
@wierzbolas: rozumiem, że z wszystkich filmów na świecie też mamy usunąć wszystkie sceny seksu, nagości bo jest to nieprzyjemne do oglądania. Z kultury też niech wszystkie wątki miłosne usuną bo są na SIŁE. szkoda strzępić ryja do takich nieduczonych homofobów jak ty. miłego życia w mentalnej piwnicy. pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majrolo: Dla mnie sceny seksu w filmach też są cringe i niepotrzebne. Ale skoro tak wam przeszkadzają, stwórzcie filmy tylko dla siebie, telewizję z programami dla siebie i ksiażki i lektury oznaczcie tęczą i róbcie co tam chcecie, ja nie będę tam wchodził i narzekał. Nie liczcie tylko, że cały świat się zmieni (skasuje sceny seksu) i na siłę pokocha jakieś wasze orientacje dla jakiegoś promila obywateli. Idąc tym tokiem rozumowania,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjeller: No wpychanie, ponieważ w ogóle nie spodziewałbym się po tej grze takich akcji xD oraz z tego co widzę, nie robią tego w jakiś sposób "delikatny", tylko jeb, lesbijki + trans dziecko + transbaba, seks transbaby z facetem, ja pier***, może jakaś informacja na pudełku, jakas tęczowa flaga czy coś, że gra zawiera jakieś szalone akcje ktore nie wszystkim mogą sie spodobać xDm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjeller: No jakie, typie? Ja poproszę, żeby w grach była relacja osoby z koniem oraz koniecznie scena seksu pomiędzy nimi, ponieważ mnie krecą zwierzęta i DOMAGAM się poszanowania mojej seksualności. Xp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kjeller: BTW zastanawia mnie transpłciowy NIELETNI chłopiec w grze. Na jakiej zasadzie jego płeć została zmieniona. Zdecydowali to za niego dorośli, czy samo dziecko postanowiło być innej płci albo nijakiej. Czemu dziecko bez dorosłej świadomosci jest nagle transpłciowe, kto i kiedy o tym decyduje, zwlaszcza, że chłopiec nie ma nawet 16 lat. Toć to chore.
@wierzbolas: No w sumie to jest chyba trochę odwrotnie. Dzieciak o którym piszesz należał do sporej militarnej sekty, owa organizacja zadecydowała że ma zostać żoną jednego ze starszyzny. Dzieciak nie godził się na to więc w ramach młodzieńczego buntu zgolił głowę, nadał sobie męskie imię i został żołnierzem (jak jego siostra) za co został ekskomunikowany z organizacji i skazany na śmierć.
Jak wypada to że Joel ginie niemal od razu?

Istota części pierwszej i wgl motywem przewodnim była relacja J i E


@last_of_us: nie grałem, ale odpowiem - skąd w ogóle idea, że gra musi realizować jakiś konkretny scenariusz fabularny o konkretnych postaciach w konkretny sposób? Jakby chcieli mogliby go nawet nie wprowadzać do gry, albo zrobić gre o kimś zupełnie innym bez wcześniejszych protagonistów i to też byłoby okej.