Wpis z mikrobloga

Ten moment gdy czekasz na #tlou2 kilka ładnych miesięcy.

Wychodzą pierwsze recenzje 10/10

Jarasz się jeszcze bardziej

Potem review bombing

Potem wykop i oceny 1/10

Idziesz do MM, kupujesz swoją kopię

Grasz kilka godzin






Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją.


#sony #playstation
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kjeller: Najlepsze jest to że dwóch moich ziomków też kupiło grę, jest na podobnym etapie co ja i wszyscy mają takie samo zdanie. Serio chciałbym zrozumieć punkt widzenia tych co grzmią o słabych postaciach czy o słabej historii. No chciałbym ale nie mogę :)
  • Odpowiedz
@krzych0 dla mnie też póki co solidne 8/10, ale doszedłem do momentu gdzie mocno mnie irytuje to co się dzieje, i jeśli ma być już tylko gorzej, to trochę się nie dziwię słabym ocenom.

w każdym razie na pewno nie 0/10 i pierwsze naście godzin zdecydowanie 10/10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krzych0: u mnie też gra w tym momencie jeszcze trójka znajomych i wszyscy są bardzo zadowoleni. zacytuję mireczka @Kozajsza, bo idealnie opisał tę kwestię pod innym wpisem:
"środowisko graczy samo w sobie jest toksyczne, a pomnożenie tego przez wypok, który jest zbieraniną przegrańców i sfrustrowanych idiotów, to jak podlanie tych toksyn benzyną i podpalenie. Już chyba ze 3 albo 4 znaleziska z TLOU2 były na głównej od premiery
  • Odpowiedz
  • 1
@kjeller: bardzo mądre podsumowanie. Szkoda tylko ze bardzo fajny developer jakim jest ND dostaje po opinii właśnie z takiego powodu. Zupełnie niesłusznie

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: To tam są lesbijki i transpłciowy chłopiec!? Nie grałem w żadną część, ale to trochę już sporo. Transpłciowy chłopiec w zombieapokalipsie? Jak? Jest tam ktoś jeszcze? Transpłciowa stara baba lesbijka w ciąży?
  • Odpowiedz
  • 2
@wierzbolas: jak nie grałeś to na cholerę się wypowiadasz? Nie rozumiem udzielania się w dyskusji na temat utworu artystycznego (filmu / gry / książki) czy czegokolwiek innego co nas nie interesuje. Ja np nie szukam wątków o 1 z 10 żeby powrzucać chłopakom ze to wiedza encyklopedyczna i teleturniej od czapy prowadzony w tak nudny sposób ze służy tylko do szybkiej drzemki.
  • Odpowiedz
@krzych0: po 30h grania dla mnie 9/10. Gorzej niż jedynka, ale bardzo szanuje za to, że scenariusz to nie fan service tylko próba przedstawienia fabuły w sposób bardziej ambitny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: No tak, w końcu mam miljard godzib wolnego czasu, żeby przechodzić i oglądać wszystko, żeby tylko móc napisać moje zaskoczenie na temat jakichś dziwnych zabiegów/płci czy co tak jest. W dodatku nawet nie wydalem opini a zapytałem. Teraz jestem w 90proc pewien, że nie zagram w tą grę, chyba, że pierwsza część urwie mi jaja.
  • Odpowiedz
@last_of_us:
dużo napisałeś i poruszyłeś wątków, odpowiem na część, trochę randomowo:
-śmierć Joela - spodziewałem się jej, nie czytałem leaków, ale w internecie było dużo memów itp. Szczerze to podoba mi się to zagranie, mocna, brutalna i emocjonalna scena. Potem Joel powraca w krótkich retrospekcyjnych scenkach i to mi dało zamknięcie jego wątku w pełni
-Duckman nie mocapuje postaci z gry, odniosl sie do tego na twitterze oznaczając aktora, który grał tę postać. To, że typ zrobił easter egga ze sobą to chyba nic złego. Nawet jak ma duże ego czy to przeszkadza w odbiorze gry?
-Nie pamiętam żeby Abby zabiła ciężarną nastolatkę, ale może już zapomniałem, nałożyło mi się (Ellie zabija ciężarną)
-Joel wytłukł masę Świetlików w tym ojca Abby. Jej złość i chęć zęmsty nie są chyba czymś niezwykłym. Nie są też czymś godnym pochwały, ale o tym jest ta gra, że zemsta nie ma sensu i nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: Haha.. własnie obejrzałem filmik, jak facet się rucha w tej grze z babochłopem. Czyli reasumując, główni bohaterzy to dwie kobiety lesbijki, transpłciowy mały chłopiec oraz transpłciowa baba. Do czego ten świat zmierza?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majrolo: Tak, niech teraz juz po ulicach, w grach i telewizji paradują tylko friki niewiadomo której płci i niech się ruchają przed twoimi oczami czy tego chcesz czy nie. Najlepiej niech wpychają to wszystkim na siłę. Dla mnie to jest akurat nieprzyjemne i niezrecznę do oglądania. Jesli chcą, niech sobie istnieją, ale niech nie wpychają mi swojej ideologii na siłę bo takie wpychanie tylko denerwuje. W tym wypadku po prostu
  • Odpowiedz