Wpis z mikrobloga

@kjeller: Najlepsze jest to że dwóch moich ziomków też kupiło grę, jest na podobnym etapie co ja i wszyscy mają takie samo zdanie. Serio chciałbym zrozumieć punkt widzenia tych co grzmią o słabych postaciach czy o słabej historii. No chciałbym ale nie mogę :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krzych0: u mnie też gra w tym momencie jeszcze trójka znajomych i wszyscy są bardzo zadowoleni. zacytuję mireczka @Kozajsza, bo idealnie opisał tę kwestię pod innym wpisem:
"środowisko graczy samo w sobie jest toksyczne, a pomnożenie tego przez wypok, który jest zbieraniną przegrańców i sfrustrowanych idiotów, to jak podlanie tych toksyn benzyną i podpalenie. Już chyba ze 3 albo 4 znaleziska z TLOU2 były na głównej od premiery i wszystkie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: To tam są lesbijki i transpłciowy chłopiec!? Nie grałem w żadną część, ale to trochę już sporo. Transpłciowy chłopiec w zombieapokalipsie? Jak? Jest tam ktoś jeszcze? Transpłciowa stara baba lesbijka w ciąży?
@wierzbolas: jak nie grałeś to na cholerę się wypowiadasz? Nie rozumiem udzielania się w dyskusji na temat utworu artystycznego (filmu / gry / książki) czy czegokolwiek innego co nas nie interesuje. Ja np nie szukam wątków o 1 z 10 żeby powrzucać chłopakom ze to wiedza encyklopedyczna i teleturniej od czapy prowadzony w tak nudny sposób ze służy tylko do szybkiej drzemki.
@krzych0:
@kjeller:
@bardzofajnynick:
@majrolo:

Tyłu was w jednym miejscu, i znajomi znajomych znajomych zadowoleni. Może wreszcie ktos mi odpowie. Seryjnie pytam:

Jestem wielbicielem post-apo
Filmy, książki, gry, seriale
Pierwsza część tlou była miodzio, klisza na kliszy ale jak ktoś lubi post apo to lubi i już

Mam wywalone na orientację i inne konotacje bohaterów, jestem LGBT+ friendly
komuś kto grał chciałabym zadać pytania:

Jak wypada to że Joel
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzych0: No tak, w końcu mam miljard godzib wolnego czasu, żeby przechodzić i oglądać wszystko, żeby tylko móc napisać moje zaskoczenie na temat jakichś dziwnych zabiegów/płci czy co tak jest. W dodatku nawet nie wydalem opini a zapytałem. Teraz jestem w 90proc pewien, że nie zagram w tą grę, chyba, że pierwsza część urwie mi jaja.
@last_of_us:
dużo napisałeś i poruszyłeś wątków, odpowiem na część, trochę randomowo:
-śmierć Joela - spodziewałem się jej, nie czytałem leaków, ale w internecie było dużo memów itp. Szczerze to podoba mi się to zagranie, mocna, brutalna i emocjonalna scena. Potem Joel powraca w krótkich retrospekcyjnych scenkach i to mi dało zamknięcie jego wątku w pełni
-Duckman nie mocapuje postaci z gry, odniosl sie do tego na twitterze oznaczając aktora, który grał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bastek66: Haha.. własnie obejrzałem filmik, jak facet się rucha w tej grze z babochłopem. Czyli reasumując, główni bohaterzy to dwie kobiety lesbijki, transpłciowy mały chłopiec oraz transpłciowa baba. Do czego ten świat zmierza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majrolo: Tak, niech teraz juz po ulicach, w grach i telewizji paradują tylko friki niewiadomo której płci i niech się ruchają przed twoimi oczami czy tego chcesz czy nie. Najlepiej niech wpychają to wszystkim na siłę. Dla mnie to jest akurat nieprzyjemne i niezrecznę do oglądania. Jesli chcą, niech sobie istnieją, ale niech nie wpychają mi swojej ideologii na siłę bo takie wpychanie tylko denerwuje. W tym wypadku po prostu nie