Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Organizujesz wesele i dwa dni przed jedna para z gowniakiem mowi ze jednak nie przyjedzie pomimo 2 potwierdzen wczesniej. Oplacony dla nich hotel. Stoliki porozstawiane. Jak oceniacie takie zachowanie?

#polska #wesele #slub #wykop #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef076b7b679bead157f656b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 38
@NickciN: A jak ktoś przyjeżdża do ciebie na domówkę z drugiego końca Polski to każesz mu samemu sobie szukać noclegu? O dojazdach nikt nie pisał, ja opłacam gościom dojazd bo skoro ich zapraszam do innego kraju to już jest dla nich spory wydatek i nie chcę, żeby musieli przeze mnie go ponosić, ale w obrębie Polski przyjęło się raczej, że goście sami dojeżdżają.

Tak samo mnie szokuje Twoje podeście jak Ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NickciN: no ja w sumie też kilka razy i nigdzie mega daleko, więc się nie znam, ale też jakoś nie przekonuje mnie opłacanie noclegu wszystkim xd z drugiej strony ja w ogóle nie rozumiem koncepcji wesela, więc słaby ze mnie element do wypowiadania się :D
To powiedzmy połowa jest z daleka. Weź opłacz miejsce przy stole + nocleg xD powodzenia


@NickciN: Nooo tak się właśnie często robi. Nie jest to duża kwota przy innych kosztach wesela. A i warto wliczyć, że część gości i tak zwraca pieniądze za nocleg. U mnie tak było, mimo że wyraźnie zaznaczyłem ustnie i na zaproszeniach że noclegi są opłacone, to niektórzy z własnej inicjatywy poprosili mnie o możliwość uregulowania rachunku
Co za debil organizuje wesele w pandemii? Zastanow się nad sobą. Myślisz ,że ty że swoją dupa jesteście najważniejsi na świecie? Dobrze zrobilli.
Hej.
Gdzie naprawię telefon komórkowy? Starszy model xiaomi zepsuł się Ojcu. Nie ładuje się na żadnym kablu. Pewnie coś z USB.
#opole
@peralta: niby tak.
Ale ze wirus jest to było wiadomo wczrsniej. Więc jeżeli to jest powodem, to bez sensu było w ogóle potwierdzac.

Ja obstawiam raczej jakąś nagla sprawę, skoro zmienili zdanie 2 dni przed.
@AnonimoweMirkoWyznania: standard, ludzie się tak zawsze zachowywali i to się nigdy nie zmieni. Zmiana potwierdzenia do ostatniej chwili, ciagle telefony ze proszą o pokój z łóżkiem dziecięcym, albo jednak nie, albo jednak tak. No i smsy w dniu ślubu, kiedy ja byłam w trakcie przygotowań o której jest msza i gdzie to w ogóle jest, podczas gdy wszystko było wypisane jasno na zaproszeniu. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.